Finał kampanii i konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie IV edycja 2011/2012

Finał kampanii i konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie IV edycja 2011/2012
W sobotę 15.09 na Gali, organizowanej przez firmę Etirez w ramach konkursu Hotelu Przyjaznego Rodzinie pierwszym miejscem i statuetką została nagrodzona Villa Hoff wellness&Spa w kategorii Najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny .

Jest to uznanie za całość starań - począwszy od przygotowania pokoju hotelowego , dostępne udogodnienia dla rodzin, obsługę w Hotelu i restauracji , wachlarz proponowanych dań w restauracji - w tym wypadku przygotowane specjalne menu dla dzieci oraz stworzenie wyjątkowej, rodzinnej i przyjaznej atmosfery . To ostatnie , jak określiła Violetta Hamerska - pomysłodawczyni akcji i prezes Etirez, jest niezwykle trudne do zdefiniowania i zmierzenia bo opiera się na odczuciach i emocjach. Villa Hoff została nagrodzona pierwszym miejscem w prestiżowej kategorii Najlepszy Hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny.

Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród rodziców, przez co liczba hoteli biorących w konkursie systematycznie rośnie.

Do konkursu w aktualnej edycji przystąpiło 85 hoteli, z tego 77 otrzymało certyfikaty. Villa Hoff otrzymała certyfikat z najwyższą ilością punktów - słoneczek , co oznacza iż spełnia wszystkie wymagania stawiane w konkursie.

Jak powiedziała organizatorka konkursu Violetta Hamerska Czwarta edycja 2012/2013 koncentrowała się wokół potrzeb dzieci, aby dziecko w hotelu czuło się wyjątkowym gościem i nie było dodatkiem do pakietu hotelowego, zgodnie z hasłem DZIECKO VIPEM W HOTELU.

Recenzja z Gali była transmitowana w mediach ogólnopolskich.

Laureaci statuetek IV edycji 2011/2012:

- najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny – Villa Hoff Spa & Wellness, Trzęsacz

- najlepszy hotel miejski dla rodziny - Hotel Scandic, Wrocław

- najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny – Siedlisko Janczar, Pstrągowa

- najlepsze letnisko oraz pensjonat dla rodziny – nie przyznano

Oddzielną nagrodę przyznali goście i internauci w kategorii „ulubiony hotel dla rodziny”, którzy głosowali elektronicznie lub wypełniając ankiety w hotelach. W tym roku wygrał hotel Lidia Spa & Wellness, Darłowo.

Wyróżnienia za debiut w IV edycji kampanii dla nowo otwartych obiektów przyznano hotelom: Mera Spa w Sopocie, Z – Hotel w Otwocku oraz Blue Diamond w Nowej Wsi.

Specjalne wyróżnienia – dyplomy uznania przyznano dla:

1) Zespołu Hotelu Lidia SPA & Wellness w Darłowie za to, że gość w hotelu czuje się tym najważniejszym.

2) Zespołu Villa Residence w Kudowie Zdroju za gościnność z sercem i atmosferę z duszą.

3) Dyrekcji Hotelu Haffner w Sopocie za promocję wartości wpływających na kulturę i dobre obyczaje wśród gości hotelowych.

4) Zespołu Pensjonatu "Pod Kotelnicą" w Białce Tatrzańskiej za to, że tu każde dziecko jest naprawdę VIPEM.

5) Zespołu Grand Hotel Stamary w Zakopanem za szczególną serdeczność dla dzieci i koncerty na tarasie.

6) Zespołu ośrodka Columbus w Rowach w uznaniu za szczególne przygotowanie obiektu według kryteriów IV edycji 2011/2012 kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie i stworzenie wyjątkowo przyjaznej atmosfery.

Informacja prasowa