Festiwal win w hotelu Głęboczek Vine Resort & Spa

Festiwal win w hotelu Głęboczek Vine Resort & Spa

Już w najbliższą sobotę, czyli 18 kwietnia w hotelu Głęboczek Vine Resort & Spa odbędzie się wyjątkowa degustacja win pod hasłem „Hiszpania vs Portugalia, czyli Duero vs Douro”. Uczestnicy będą mieli okazję skosztować wykwintnych win portugalskich i hiszpańskich oraz ocenić ich jakość.

Degustacja win w hotelu Głęboczek Vine Resort & Spa to z pewnością nie lada gratka dla koneserów tego wyjątkowego trunku. Podczas eventu będzie okazja skosztować wspaniałych, hiszpańskich czerwonych win z winnicy Lambuena, położonej na poziomie ok. 700-900 m n.p.m. Dzięki swojej lokalizacji winogrona stąd pochodzące cechują się doskonałą równowagą smakową oraz niepowtarzalną nutą słodyczy.

W trakcie eventu zaserwowane zostaną również hiszpańskie wina białe, pochodzące z winnicy La Vida Al. Camp, produkowane przez znaną rodzinę winiarską z Katalonii.

Jeśli chodzi zaś o wina portugalskie, to zaprezentowane zostaną wyśmienite trunki jednej z najsłynniejszych winnic tego regionu, która już dwa razy otrzymała zaszczytny tytuł producenta win roku.

Degustacja win w hotelu Głęboczek Vine Resort & Spa potrawa cały weekend, a dodatkowo zostanie uświetniona pyszną kolacją, która przybliży gościom sekrety kuchni hiszpańskiej i portugalskiej. Jeśli więc chcą Państwo poczuć wyjątkowy klimat Hiszpanii i Portugalii, to nie może Was tutaj zabraknąć.

INFORMACJA PRASOWA