„Family Novotel” zaprasza na dziecięcą promocję

„Family Novotel” zaprasza na dziecięcą promocję

W hotelach Novotel rusza promocja dla rodzin z dziećmi. Ofertę wspiera kampania reklamowa, którą przygotowały firmy imedia PR, Brandstorm i MPG.

W ramach promocji „Family&Novotel” rodzice, którzy będą dzielić w hotelu z sieci Novotel pokój z dwojgiem swoich dzieci w wieku od 2 do 16 lat, nie będą musieli płacić za ich nocleg ani nawet za śniadanie. Jeżeli jednak dzieci zamieszkają w oddzielnym pokoju, rodzice będą za niego płacić tylko połowę ceny. Oferta obejmuje również powitalne podarunki i specjalne menu dla najmłodszych, a ponadto kąciki zabaw zawierający internet i konsole do gier, które jednocześnie przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku.

Promocja „Family&Novotel” jest wspierana przez działania reklamowe w internecie (portale ogólne, m.in. onet.pl i wp.pl; serwisy turystyczne i biznesowe) oraz prasie (magazyny kobiece, m.in. „Twój Styl”, „Pani” i „Elle”. tygodniki społeczno-informacyjne). Kreacje internetowe na polski rynek zaadoptowała agencja imedia PR, layouty prasowe przygotowała agencja Brandstorm, a media zaplanował i zakupił dom mediowy MPG.

Źródło: e – hotelarz.pl