Fabryka Wydarzeń zwycięzcą konkursu „Event Biznes Przyszłości”

Fabryka Wydarzeń zwycięzcą konkursu „Event Biznes Przyszłości”

W ubiegłym tygodniu odbył się Event Biznes Plener, któremu mieliśmy okazję patronować. Podczas wydarzenia, które odbyło się 17 czerwca w Hotelu Mazurkas, wyłoniono zwycięzcę konkursu „Event Biznes Przyszłości”.

Szczęśliwego wygranego wybrał Zarząd Stowarzyszenia Branży Eventowej orz Grupa Impel, która była partnerem strategicznym całej imprezy i mecenasem konkursu. 

Nagrodę otrzymała agencja eventowa Fabryka Wydarzeń z Wrocławia, a jest nią roczne członkostwo w SBE.

- Bardzo nas cieszy, widząc jak SBE mocno działa i staniemy się jego częścią. Jesteśmy bardzo dumni, pełni optymizmu, a przede wszystkim otwarci na współpracę - mówił Mateusz Macyszyn, General Manager agencji Fabryka Wydarzeń.

Wrocławska Fabryka Wydarzeń to agencja 360°, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji eventów w południowej części Polski. Do jej zadań należy pełna kreacja wydarzenia, komunikacja oraz zarządzanie projektami metodą organizacji opartej na wiedzy - pracując z klientem, a jednocześnie rozwijając ich doświadczenia związane z event managementem. Do usług świadczonych przez wrocławska agencję należą m.in.: digital event, eventy biznesowe i promocyjne, wydarzenia hybrydowe, integracje firmowe (zarówno offline, jak i online).

W Stowarzyszeniu Branży Eventowej przedstawicielem Fabryki Wydarzeń będzie Mateusz Macyszyn, który od 10 lat związany jest z branżą MICE i HoReCa. Swoje doświadczenie zdobywał w firmach cateringowych, w agencjach PR, w hotelarstwie. Kreował wydarzenia dla Premiera RP, Ministerstwa Finansów, ambasady USA i dużych korporacji. W 2018 założył w końcu własną agencję, która przez 3 lata zrealizowała już ponad 100 kompleksowych wydarzeń.

INFORMACJA PRASOWA