Event Manager Training Group dołączył do Stowarzyszania Branży Eventowej

Event Manager Training Group dołączył do Stowarzyszania Branży Eventowej

Event Manager Training Group jako jedyna w Polsce prowadzi profesjonalne i kompleksowe szkolenia dla działów marketingu, agencji reklamowych, eventowych, podwykonawców i firm z branży MICE. Oferuje kursy otarte i zamknięte na wielu poziomach zaawansowania, które są dostosowane do danej specjalizacji. Rocznie obsługują ponad pół tysiąca osób.


Szkolenia EMTG obejmują szeroko pojętą edukację z zakresu organizowania spotkań firmowych, eventów promocyjnych i wszelkich wydarzeń z branży MICE. Kadrę dydaktyczną tworzą wykwalifikowani trenerzy, którzy od wielu lat pracują w największych polskich agencjach eventowych. Wielu z nich jednocześnie działa w Studium Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.


Studium Event Management współtworzy Stowarzyszanie Branży Eventowej, które od samego powstania dąży do podniesienia edukacji, etyki i świadomości na rynku organizacji wydarzeń biznesowych. EMTG zostało więc członkiem Stowarzyszenia.


Reprezentantem firmy szkolącej będzie jej założycielka, Dyrektor Zarządzająca Dorota Rogozińska. Posiada rozległą wiedzę, którą popiera wieloletnie doświadczenie. Nadzorowała imprezy, takie jak: cykl spotkań ze studentami AWF z zakresu tworzenia własnej firmy eventowej, konferencje EventCamp oraz liczne szkolenia dla klientów indywidualnych i pracowników firm.


Stowarzyszenie Branży Eventowej zdobywa kolejnych członków, co zwiększa jego siłę w promowaniu dobrych postaw i poszerzaniu wiedzy na rynku eventowym Polsce.


Kontakt:

Dorota Rogozińska

E-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 698 682 267


INFORMACJA PRASOWA