Eurest nowym najemcą Letia Business Center

Eurest nowym najemcą Letia Business Center

Restauracja należąca do europejskiej firmy Eurest, wchodzącej w skład międzynarodowej Grupy Compass, pierwszych gości zaprosi w kwietniu. Będzie świadczyć usługi cateringowe dla uczestników licznych szkoleń organizowanych w Letia Business Center, najemców centrum biznesu oraz mieszkańców miasta i legnickich firm.

Eurest to jedna z największych firm cateringowych w Polsce. W zróżnicowanym menu znajdą się dania tradycyjne, ale również wegetariańskie, sałatki i dania fitness oraz dania kuchni międzynarodowych. Miłośników sztuki kulinarnej ucieszy informacja o pokazach live cooking czyli gotowania i przyrządzania potraw na żywo oraz dni kuchni tematycznych. Restauracja będzie także przyjmowała zamówienia na imprezy indywidulane i firmowe, a stali klienci mogą liczyć na rabaty i atrakcyjne programy lojalnościowe.

„Współpracujemy z najlepszymi firmami, które swoją ofertą wzbogacają nasz rynek. Takim nowoczesnym przedsiębiorstwem jest Eurest, które otwierając w Letia Business Center swoją kolejną restaurację, nie tylko tworzy nowe miejsca pracy, ale wyznacza coraz wyższe standardy” podkreśla Piotr Urbaniak, wiceprezes Legnickiego Parku Technologicznego.

INFORMACJA PRASOWA