Ether - spektakularny bar na dachu NYX Hotel Warsaw już otwarty

Ether - spektakularny bar na dachu NYX Hotel Warsaw już otwarty

Ether to zupełnie nowe i jedyne w swoim rodzaju miejsce w Warszawie. Widok na panoramę stolicy, z położonego na 19. piętrze NYX HOTEL WARSAW, zapiera dech w piersi. Poczucia wyjątkowości i luksusu dopełniają znakomite koktajle oraz propozycje kulinarne serwowane pod samym niebem.

Nowy bar Ether na dachu NYX Hotel Warsaw to niesamowita panorama Warszawy ze szklanymi wieżowcami „na wyciągnięcie ręki” oraz imponująca oferta koktajli. Lokal jest otwarty dla wszystkich – nie tylko dla gości hotelu. Menu oferuje zarówno klasyczne, znane drinki, czyste alkohole, jak i ekstrawaganckie mixy – łącznie z Pride of Leo, flagowym koktajlem lokalu. O aspekt kulinarny zadbała osobiście Jolanta Piotrowska – Szef Kuchni NYX Hotel Warsaw, która w na dachu budynku przy Chmielnej 71 serwuje przygotowywane na grillu steki – klasyczne, ale i wegetariańskie oraz stek ze strusia.

Już teraz Ether zaprasza wszystkich na wieczory z DJ-em i z muzyką na żywo. W planie są również poranki z jogą, projekcje filmowe i występy znanych polskich Drag Queen – a to dopiero początek atrakcji, na które można liczyć w NYX Hotel Warsaw. Powierzchnia równa 260m2 pozwala na organizację w Ether różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, zawsze – dosłownie i w przenośni – na wysokim poziomie.

- Plany na otwarcie tej wyjątkowej przestrzeni mieliśmy już wtedy, kiedy powstawał hotel. Naszym zdaniem nadszedł czas, kiedy śmiało musimy planować nowe inwestycje i je realizować. Otwarcie Ether jest tego dowodem – mówi Paulina Kołodziejczyk, Multi Property Manager sieci Leonardo Hotels w Polsce.

Nazwa Ether nie jest przypadkowa. To imię mitologicznego syna greckiej bogini nocy Nyx, która z kolei dała nazwę marce hoteli. NYX Hotel Warsaw należący do grupy Leonardo Hotels, został otwarty w marcu 2021 roku, jako pierwszy w Polsce obiekt tej wyjątkowej marki. Błyskawicznie zdobył popularność i uznanie gości. To hotel inny, niż wszystkie. Wnętrze budynku definiuje modna niekonwencjonalność i wyrazistość. Elementy wizualne, w połączeniu ze stylowo dobranymi materiałami, oddają miejski styl i luźną, niezobowiązującą, atmosferę. W NYX Hotel Warsaw sztuka street artu spotyka się ze strefą relaksu, a modny design z ciekawymi pomysłami przestrzennymi. Wystrój jest dziełem znanego projektanta wnętrz – Andreasa Neudahma.

INFORMACJA PRASOWA