Emocjonująca wiosna w EXPO Kraków!

Emocjonująca wiosna w EXPO Kraków!
Wiosenny sezon imprezowy ruszył pełną parą! Kilka pierwszych miesięcy w roku obfitowało w duże wydarzenia. EXPO Kraków było miejscem kilku ważnych imprez, to jednak dopiero początek! Wiosenne słońce daje mnóstwo energii do działania, organizatorzy szykują zatem kolejne, ekscytujące wydarzenia, które przyciągną rzesze zwiedzających!

Sezon rozpoczęły  4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT, które odbyły się w dniach 22-23.02.2017. W ciągu dwóch dni targów odbyło się ponad 40 ciekawych prelekcji oraz warsztatów, prezentowano najnowsze technologie w branży. Gwiazdą targów okazał się futurystyczny robot Phonton – zaprojektowany z myślą o najmłodszych miłośnikach programowania.

Po innowacjach branży Mobile-IT nadszedł czas na innowacje z zakresu stomatologii! 25. edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT®  odbywająca się  od 9 do 11 marca przyciągnęła tłumy lekarzy oraz techników dentystycznych, którzy chcieli zapoznać się z ofertą 406 wystawców z całego świata.

W kwietniu przyszedł czas na kolejny, gorący jubileusz! Na początku miesiąca odbyło się jedno z najważniejszych i najbardziej kultowych wydarzeń branży beauty– 35. Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE.

EXPO Kraków to nie wyłącznie targi. 22 kwietnia wieczorem największa hala zamieniła się w salę koncertową! Na scenie zagościła diwa polskiej muzyki  – Maryla Rodowicz.Koncert odbył się w ramach cyklu „Nowa Huta. Dlaczego Nie?!” oraz corocznej akcji „Pola Nadziei”. Koncert zgromadził rzesze fanów artystki, którzy doskonale bawili się przy największych  przebojach gwiazdy.

Drugi tydzień maja w EXPO Kraków był czasem małych i średnich przedsiębiorstw z Małopolski, które miały okazję zaprezentować się podczas Małopolskich Targów Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz.


Koniec miesiąca to czas szczególnie wyczekiwany przez miłośników motoryzacji. 20-21 maja EXPO  Kraków było oblegane przez fanów motoryzacji z całej Małopolski! Tegoroczna edycja była zupełnie inna niż wszystkie- organizatorzy zaskoczyli zwiedzających, prezentując koncepcję 4 żywiołów motoryzacji. Gościem specjalnym MOTO SHOW by Mariusz Pudzianowski – były Strongman, obecnie zawodnik KSW, a prywatnie wielki miłośnik motoryzacji, który spotkał się z fanami 21 maja.

Ostatni weekend maja będzie gratką dla fanów kultury japońskiej, wtedy bowiem odbędzie się konwent Magnificon EXPO 2017.  Przez hale i sale konferencyjne w ciągu trzech dni przewiną się rzesze miłośników mangi, anime, tradycji, kuchni i dorobku intelektualnego Japonii.

INFORMACJA PRASOWA