Dzień otwarty w ibis Katowice-Zabrze z okazji 10-lecia hotelu

Dzień otwarty w ibis Katowice-Zabrze z okazji 10-lecia hotelu
ibis Katowice-Zabrze w 2011 roku uroczyście obchodzi 10 rocznicę powstania – z tej okazji hotel zaprasza 10 marca w czwartek o godzinie 18.00 na uroczyste spotkanie urodzinowe. Wśród wielu atrakcji wieczoru, prowadzonego przez Conrado Moreno, przewidziano zwiedzanie hotelu, spotkanie z najlepszymi firmami regionu, ekskluzywne degustacje i pokazy. Szczególnie serdecznie ibis Katowice-Zabrze zachęca do odwiedzenia hotelu kobiety – z okazji «8 Marca» specjalnie dla nich przygotowano miłe niespodzianki. ibis Katowice-Zabrze powstał w 2001 roku jako pierwszy hotel klasy ekonomicznej na Śląsku. To nowoczesny i funkcjonalny obiekt, optymalnie zlokalizowany w aglomeracji śląskiej, który już 10 lat doskonale funkcjonuje dla gości odwiedzajacych ten region oraz dla mieszkanców Zabrza i okolic.

Hotel ibis Katowice-Zabrze położony w centrum miasta, blisko stacji kolejowej oraz głównych tras komunikacyjnych Śląska jest miejscem odpoczynku i pobytu, a także wielu spotkań już od 10 lat dla turystów oraz osób podróżujących służbowo. Goście doceniają wysoki standard pokoi, profesjonalny serwis, bezpłatny internet, bezpieczny parking, nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną oraz dobrą kuchnię i przytulny bar. ibis Katowice-Zabrze znany jest z przystępnych cen oraz atrakcyjnych promocji, w porównaniu z innymi hotelami regionu. Potencjał hotelu i pomocny personel, a także jakość oferowanych usług - niezmiennie dobra od 10 lat - oraz jego liczne inicjatywy wspierające lokalną społeczność składają się na renomę tego miejsca na Śląsku. ibis Katowice-Zabrze jest polecany przez mieszkańców aglomeracji i organizacje turystyczne regionu dla wszystkich odwiedzających Śląsk.

«10 lat hotelu ibis w Zabrzu to sukces całego zespołu – konsekwentnie od 2001 roku budujemy pozycję na Śląsku – zarówno w aspekcie ekonomicznym – co potwierdza liczba rezerwacji naszych 114 pokoi i tysiące zadowolonych gości, a także jako miejsca licznych spotkań i konferencji lokalnych środowisk biznesowych i kulturalnych» – mówi Iwona Janosiewicz, Zastępca Dyrektora ibis Katowice-Zabrze. «Naszą ambicją jest, by adres - Zabrze, ulica Jagiellońska 4 był dobrze znany na Śląsku i kojarzył się nie tylko pozytywnie z naszą marką ibis, ale także był ważnym miejscem dla mieszkańców regionu. Dlatego też tak mocno angażujemy sie w pomoc dla lokalnych organizacji charytatywnych i kulturalnych. Od lat współpracujemy z Fundacją Dziecięcą Fantazja, Bytomskim Stowarzyszeniem Pomocy Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Zabrzańskim Domem Dziecka oraz Fundacją Śląskiego Centrum Chorób Serca. Wraz z naszymi pracownikami bierzemy aktywny udział z akcjach organizowanych przez miasto Zabrze oraz ośrodki kultury: Miejski Ośrodek Kultury, Dom Muzyki i Tańca, CH Wiatrak czy Teatr Nowy. Co roku udzielamy patronatu medialnego imprezom przygotowywanym przez Makroconcert. Mieszkańcy ze Śląska znają nasz hotel i szanują naszą markę – to dla nas najlepsza nagroda!» - dodaje Iwona Janosiewicz.

Sława ibis Katowice-Zabrze jest nie tylko lokalna – goście z kraju i zagranicy dobrze znają to miejsce i chętnie korzystają z usług hotelu. W czasie 10 lat ibis w Zabrzu gościł znane osoby zarówno ze świata show-biznesu, kultury, jak i polityki m.in. Urszulę, Kayah, Kazika Staszewskiego z zespołem Kult, Elżbietę Jaworowicz, Krystynę Jandę, Tomasza Zubilewicza, Nelli Rokitę. Swoją pozycję na rynku hotel umocnia poprzez specjalną ofertę dla grup sportowych – ibis współracuje klubami: Legią Warszawa, Wisłą Kraków, Górnikiem Zabrze, Lechem Poznań, Wisłą Płock oraz drużyną rugby na wózkach «Jeźdźcy» i zespołem piłki ręcznej «Handball». Ważnym wydarzeniem dla hotelu był także pobyt ekipy filmowej i aktorów filmu «Co słonko widziało» oraz producentów filmowych «Wacek Film».

10 jubileusz ibis Katowice-Zabrze to ważne wydarzenie w życiu hotelu, na którym spotkają się 10 marca ludzie związani bezpośrednio z hotelem od lat – jego pracownicy, partnerzy, kooperanci oraz przedstawiciele: władz z Prezydentem Zabrza, lokalnych środowisk biznesowych, organizacji kulturalnych, stowarzyszeń i fundacji, a także zaproszeni goście hotelu i mieszkańcy. W czasie wieczoru urodzinowego, który odbywa się pod patronatem lokalnej TVZ Zabrze, uczestnicy będą zwiedzać hotel i poznają jego tajemnice. Na zaproszenie Conrado Moreno – gospodarza jubileuszu - goście będą uczestniczyć w atrakcyjnych prezentacjach ekskluzywnych kosmetyków oraz degustacjach wybornych win i delikatesów. Specjalnie dla uczestników wieczoru, a zwłaszcza kobiet, przygotowano pokaz mody, make-up show oraz ekspozycję unikalnej biżuterii, a w trosce o kondycję zgromadzonych osób – zaprezentowane zostaną różne rodzaje masażu. Na 10 urodzinach ibis Katowice-Zabrze nie zabraknie jubileuszowego toastu, serdecznych życzeń, dobrej zabawy oraz „urodzinowych” prezentów przygotowanych przez sam hotel oraz sponsorów.

10 lat pracy ibis Katowice-Zabrze symbolicznie zamyka ważny etap w historii hotelu. Rok 2011 i kolejna dekada to nowe plany do realizacji i wyzwania na śląskim rynku hoteli ekonomicznych, na które ibis Katowice-Zabrze jest dobrze przygotowany.

INFORMACJA PRASOWA