Dzień kobiet w hotelu Dosłońce

Dzień kobiet w hotelu Dosłońce
Hotel Dosłońce Conference&SPA specjalnie na Dzień Kobiet przygotował bezpłatne warsztaty kosmetyczne.

Z okazji Dnia Kobiet Hotel Dosłońce przygotował specjalne pakiety upominkowe. Przy takich okazjach pomocne mogą być zakupy zbiorowe, które ostatnio biją rekordy popularności i pozwalają kupić wysokiej jakości usługę w niskiej cenie. - Korzystamy rzeczywiście z możliwości sprzedaży grupowych, oferując nasze usługi, zresztą jak na razie pobiliśmy rekord sprzedanych noclegów w postaci kuponów. Ale dla pań z okazji ich święta przygotowaliśmy specjalne bezpłatne warsztaty kosmetyczne, losowanie bezpłatnych zabiegów Sekret Królowej, 30% zniżkę na wszystkie zabiegi w SPA, a sauna i basen dla wszystkich kobiet , które zechcą zawitać tu na chwilę jest też za darmo - mówi Dagmara Leja ze SPA Dosłońce.

Hotel Dosłońce na warsztaty zaprasza wszystkie panie, nie tylko te będące gośćmi hotelowymi. Wśród uczestniczek spotkania rozlosowane będą bezpłatne zabiegi „Sekret Królowej”. Na panie czekają również drobne upominki od firmy Janssen Cosmeceutical, promocyjne vouchery upominkowe na Dzień Kobiet, a także na Dzień Mężczyzn. Przez cały dzień każda kobieta, która odwiedzi hotel może skorzystać bezpłatnie z basenu i sauny, a na wszystkie zabiegi SPA obowiązuje 30% zniżka.

Warsztaty odbędą się 8 marca o godz. 19.00. Zgłoszenia uczestnictwa w warsztatach można dokonać pod numerem tel. 12 378 47 22.

INFORMACJA PRASOWA