Dwie nominacje dla Gdańska w MP Power Awards

Dwie nominacje dla Gdańska w MP Power Awards
Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz oraz Prezes GOT/GCB Anna Górska nominowani przez Jury Konkursu MP Power Awards za aktywne wpieranie branży eventowej w Gdańsku i Regionie.

MP Power Awards, organizowany przez portal internetowy meetingplanner.pl to pierwszy w Polsce konkurs dedykowany szeroko rozumianej branży eventowej. Wybierane są w nich najlepsze wydarzenia (związane z promocją marki, wprowadzeniem nowych produktów). Osobna kategoria poświęcona jest eventom typu incentives. Swoją szanse mają też obiekty konferencyjne wybierane w kategorii MP Power Venue. Wydarzeniem towarzyszącym konkursowi MP Power Awards jest konkurs Kreatywny Roku Branży Eventowej i Młody Kreatywny Branży Eventowej.

MP Power 12 to z kolei kategoria, w której Jury Konkursu wybiera osoby, których działania w ostatnim roku były najbardziej widoczne i efektywne. W 12 podkategoriach rywalizują ze sobą przedstawiciele m.in. agencji eventowych, DMC/PCO, meetings plannerzy korporacyjni, convention bureaux oraz po pierwszy również osoby niezwiązane bezpośrednio z branżą eventową, ale aktywnie ją wpierające. Właśnie w tej ostatniej podkategorii "Open" kapituła konkursu nominowała Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 kwietnia 2013 roku podczas MP Power Night, która odbędzie się w Warszawie. Jesteśmy również dumni, że Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej / Gdańsk Convention Bureau Anna Górska została nominowana w kategorii Convention Bureau.

Jury konkursu MP Power Awards tworzą osoby reprezentujące działy marketingu i zakupów korporacji, agencje eventowe, incentive travel, obiekty, firmy multimedialne, dziennikarze oraz przedstawiciele stowarzyszeń branżowych.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie http://www.meetingplanner.pl/mp-power-awards/"

O GDANSK CONVENTION BUREAU:

Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie.

INFORMACJA PRASOWA