Dwie imprezy w jeden weekend w MT Polska

Dwie imprezy w jeden weekend w MT Polska
Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w jeden weekend będzie gościć dwie duże imprezy targowe – Beauty Forum & Spa oraz Bridal Fashion 2012. Podczas Beauty Forum & SPA pokazana zostanie bogata oferta produktów i usług dla rynku kosmetycznego, a w sąsiadującej hali przedstawiciele branży ślubnej będą mogli obejrzeć najnowsze kolekcje na 2013 rok prezentowane przez polskich i zagranicznych producentów. Oba wydarzenia odbędą się w dniach 15-16 września 2012 r. w MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

- Organizacja dwóch tak dużych wydarzeń w jednym czasie pokazuje jak szeroki wachlarz możliwości oferuje MT Polska. Nasze nowoczesne centrum bowiem sprawdza się jako lokalizacja dla różnorodnych imprez pod każdym względem, niezależnie czy są to większe czy małe wydarzenia. We wrześniu więc będziemy w jeden weekend gościć przedstawicieli świata kosmetyki i branży ślubnej. Zapowiada się prawdziwe święto piękna – mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.

Ślubny weekend, czyli Targi Bridal Fashion
Na Bridal Fashion 2012, największe w Polsce hurtowe targi ślubne, przyjedzie kilkudziesięciu wystawców z różnych krajów. Na stoiskach prezentować będą piękne propozycje weselne na nadchodzący rok. Przedstawiciele salonów ślubnych tutaj znajdą inspiracje na kolejne miesiące. Co więcej bezpośrednio u projektantów i dostawców będą też mogli na miejscu zakontraktować kolekcje ślubne do swoich butików.

Weekend dla zdrowia i urody, czyli Beauty Forum & Spa
W sąsiadującej hali odbędą się natomiast III Targi Beauty Forum & Spa. Przez dwa dni w trzech sektorach tematycznych: Wellness & Spa, Kosmetyka oraz Stopy i Paznokcie przedstawiony zostanie pełen zakres produktów i usług stosowanych w branży zdrowia i urody. Oferta obejmie m.in. aparaturę do pielęgnacji stóp, artykuły toaletowe, biżuterię i ozdoby, a także urządzenia i akcesoria stosowane w rehabilitacji i fitnessie. Nie zabraknie też propozycji z zakresu kosmetyki aparaturowej, dekoracyjnej, kolorowej czy pielęgnacyjnej, jak również makijażu permanentnego, manicure i medycyny estetycznej. Na stoiskach będzie można znaleźć kosmetyki do opalania, produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, a nawet oferty consultingu i odzieży roboczej. Targom towarzyszyć będzie szereg międzynarodowych kongresów pozwalających poszerzyć wiedzę na tematy związane ze światem kosmetyki oraz Wellness & Spa. Poza tym, nie zabraknie widowiskowych mistrzostw, podczas których będzie można podpatrzeć m.in. techniki profesjonalnego makijażu czy manicure.

Centrum MT Polska, w którym odbędą się Targi Bridal Fashion oraz Beauty Forum & Spa oddalone jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Na miejsce można dojechać samochodem, ale i środkami komunikacji miejskiej. Przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. W sąsiedztwie natomiast kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego - Pociągi Kolei Mazowieckich.