Druga edycja warsztatów tanecznych z Egurrola Dance Studio w Hotelu Magellan

Druga edycja warsztatów tanecznych z Egurrola Dance Studio w Hotelu Magellan
W dniach 22-24 lutego Hotel Magellan wraz z Egurrola Dane Studio zapraszają na drugą edycję warsztatów tanecznych, przygotowanych specjalnie dla pań i par. W programie, oprócz zajęć prowadzonych przez znanych instruktorów, znalazły się również takie atrakcje, jak: zabiegi spa, pobyt na basenie, jacuzzi oraz wyjątkowe imprezy wieczorne.

- To już kolejna edycja warsztatów tanecznych, które przygotowujemy we współpracy z Egurrola Dance Studio. Tym razem impreza przebiegnie pod hasłem „Rozgrzej zmysły zimą”- mówi Paulina Kacperska, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Grupy Hotelowej MOLO i dodaje - W tym roku do współpracy, zaprosiliśmy także znakomitych tancerzy i instruktorów. Projekt ma na celu połączenie aktywnego wypoczynku z relaksem i wyśmienitą zabawą z dala od miejskiego zgiełku. Egurrola Dance Studio, już po raz kolejny wybrało Hotel Magellan, ze względu na jego lokalizację w malowniczej okolicy Polski oraz atrakcyjną infrastrukturę hotelową.

W programie warsztatów przygotowane zostały zajęcia prowadzone przez znanych instruktorów i tancerzy: Annę Mossakowską, Martę Sztobryn, Ninę Tyrkę, Piotra Tyrkę, Rafała Maseraka oraz Katarzynę Krupę. Uczestnicy będą mieli okazję wypróbowania dopiero co zdobytych umiejętności podczas wieczornych imprez tanecznych. Do dyspozycji gości będzie również strefa SPA oraz hotelowy basen, sauna i jacuzzi. Organizatorzy przewidują dla uczestniczek warsztatów niezapomniane chwile na parkiecie Hotelu Magellan oraz wiele innych atrakcji.

Oferta warsztatów tanecznych skierowana jest do wszystkich osób powyżej 18-go roku życia. Hotel gwarantuje opiekę dla dzieci w czasie trwania zajęć tanecznych.

Kolejne warsztaty taneczne planowane są na 2014 rok.
Więcej szczegółów: www.dancestudio.pl
Infolinia: 601 20 20 20


INFORMACJA PRASOWA

***

Informacje o Grupie Molo:
Grupa  Molo od 10 lat tworzy w Polsce sieć obiektów biznesowych i wypoczynkowych. Zajmuje się świadczeniem usług hotelarskich, konferencyjnych, a także Spa & Wellness.
W skład grupy wchodzą cztery obiekty położne w centralnej i południowej Polsce:
- Hotel MAGELLAN*** -  Bronisławów -  centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim
- Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - Smardzewice - centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim
- Hostel MOLO - Łódź
- MOLO - Ośrodek Wypoczynkowy -Polańczyk - województwo podkarpackie, nad Jeziorem Solińskim
Lokalizacje i różnorodność obiektów gwarantują kompleksowość i dostępność oferowanych usług.
Więcej informacji na www.grupamolo.pl