DoubleTree by Hilton Łódź nominowany w międzynarodowym konkursie International Property Awards

DoubleTree by Hilton Łódź nominowany w międzynarodowym konkursie International Property Awards

Łódzki hotel DoubleTree by Hilton zwyciężył w konkursie na najlepszą europejską inwestycję w kategorii „New Hotel Construction & Design”. Dzięki temu osiągnięciu będzie on reprezentował Europę w podczas International Porperty Awards w kategorii „World's Best”.

14 października 2014 w Londynie, podczas uroczystej gali, zostały przyznane nagrody w konkursie European Property Awards, w którym to DoubleTree by Hilton Łódź zwyciężył w kategorii „New Hotel Construction & Design: Best in Europe” oraz otrzymał pięciogwiazdkowe wyróżnienie „Best in Poland”. Zwycięstwo w europejskim etapie konkursu daje hotelowi możliwość reprezentowania starego kontynentu w prestiżowym International Property Awards w kategorii „World's Best”.

To, co sprawiło, że właśnie DoubleTree by Hilotn Łódź został wybrany najlepszym hotelem w Europie, to przede wszystkim nowatorskie rozwiązania designerskie, dzięki którym idealnie udało się połączyć nowoczesność z tradycyjną architekturą miasta oraz jego filmową historią. Dodatkowym atutem obiektu jest spełnienie zasady zrównoważonego rozwoju, która kładzie duży nacisk na ekologiczność budowy z jednoczesnym wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

- Nagroda przyznana nam w europejskim etapie oraz możliwość reprezentowania naszego kontynentu w tak prestiżowym konkursie jest dla nas ogromnym zaszczytem. Nasz hotel jest silnie związany z historią Łodzi, także filmową, i jej bogatymi tradycjami, dlatego tym większe jest to dla nas wyróżnienie, gdyż w konkursie International Property Awards będzie reprezentował także Łódź i jej mieszkańców - tłumaczy Sławomir Nowak, dyrektor DoubleTree by Hilton Łódź.

Wyniki konkursu International Property Awards zostaną ogłoszone 4 grudnia 2014 w Dubaju. W finale ocieniani będą hotelowi przedstawiciele z całego świata m.in. z USA, Kanady, Azji, Afryki czy Ameryki Południowej.

- Po raz kolejny, zgłoszone w europejskiej edycji projekty udowodniły niebywale wysoki poziom. Czekam z niecierpliwością na grudniowe wyniki konkursu, by przekonać się, które z obiektów znajdą się wśród najlepszych, zdobywając tytuł „World’s Best” - komentuje Stuart Shield, prezes konkursu International Property Awards.

INFORMACJA PRASOWA