DoubleTree by Hilton Łódź najlepszym obiektem czterogwiazdkowym według trivago.pl

DoubleTree by Hilton Łódź najlepszym obiektem czterogwiazdkowym według trivago.pl

Serwis trivago.pl stworzył ranking najlepszych hoteli czterogwiazdkowych w Polsce. W plebiscycie tym DoubleTree by Hilton został wyróżniony przez użytkowników portalu jako najlepszy obiekt hotelowy w Łodzi oraz uplasował się na czwartym miejscu najlepszych hoteli w kraju, a to wszystko już w pierwszym roku działalności.

Od momentu otwarcia, hotel DoubleTree by Hilton Łódź ugościł już ponad 40 tys. osób. Natomiast z jego licznych usług, w tym gastronomicznych oraz bogatej oferty spa skorzystało już około 82 tys. gości.

Pierwszy rok funkcjonowania obiektu jasno pokazuje, że jest on przede luksusowym miejscem konferencyjnym, gdzie odbywają się liczne eventy, spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje czy warsztaty. Z oferty turystyki biznesowej w łódzkim DoubleTree korzystają goście nie tylko z Polski, ale z całego świata m.in. z USA, Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Głównymi klientami hotelu w ostatnim czasie były banki, firmy ubezpieczeniowe, a także przedsiębiorstwa medyczne czy motoryzacyjne.

- Po roku działalności jesteśmy w stanie stwierdzić, że nasz hotel jest zdecydowanie obiektem konferencyjnym. Naszym głównym atutem jest lokalizacja w centrum Polski, duży parking oraz hale, które dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dlatego postanowiliśmy zrewitalizować i dołączyć do naszej oferty kolejne hale należące niegdyś do Wytwórni Filmów Fabularnych - tłumaczy Joanna Płauszewska-Deka, dyrektor sprzedaży i marketingu DoubleTree By Hilton Łódź.

Wyróżnienie ze strony portalu trivago.pl nie jest jedynym. Hotel zdobył m.in. takie tytuły jak Budowa Roku 2013 czy Najlepszy Nowy Hotel w Europie Środkowo-Wschodniej według magazynu Eurobuild. Liczne plebiscyty wygrywa także hotelowa restauracja Four Colors.

- Dobre wyniki, jakie osiągnęliśmy w ciągu minionego roku, świadczą o tym, że ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku turystyki biznesowej w Polsce. W ciągu kilkunastu miesięcy regularnie otrzymywaliśmy pozytywny feedback od osób korzystających z usług naszego obiektu. Goście chwalili profesjonalizm obsługi hotelowej, wysoką jakość serwowanej kuchni, dodatkowe udogodnienia oraz elegancję wnętrz - komentuje Sławomir Nowak, Dyrektor Generalny hotelu DoubleTree by Hilton Łódź.

INFORMACJA PRASOWA