Dominik Chrapek nowym Dyrektorem Generalnym DoubleTree by Hilton Łódź

Dominik Chrapek nowym Dyrektorem Generalnym DoubleTree by Hilton Łódź

1 marca br. stanowisko Dyrektora Generalnego DoubleTree by Hilton Łódź objął Dominik Chrapek, już od ponad sześciu lat związany z obiektem. Od grudnia 2018 r. pełni także funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki Film Hotel.

Dominik Chrapek jest związany z branżą hotelarską już od ponad dwudziestu lat. Pierwsze kroki stawiał w sieci Sheraton i Accor Hotels. Tam od 2000 do 2002 r. zarządzał recepcją hotelu Ibis Warszawa Centrum. W hotelu Polonia Palace w Warszawie objął stanowisko Zastępcy Kierownika Gastronomii, a w latach 2010-2012 był pracownikiem Grand Hotel Rzeszów również na kierowniczym stanowisku. Bezpośrednio przed podjęciem pracy w DoubleTree był związany z siecią hoteli “Syrena”.

W DoubleTree by Hilton Łódź pracował od stycznia 2013 r. jako Dyrektor Gastronomii. Na stanowisku Dyrektora Generalnego zastąpił Sławomira Nowaka, który pełnił tę funkcję przez sześć ostatnich lat. Awans Dominika Chrapka to zasługa jego zaangażowania oraz wysokich kompetencji menadżerskich i organizacyjnych, które rozwijał na przestrzeni lat.

DoubleTree Hotel by Hilton Łódź to pierwszy hotel tej sieci w naszym kraju. Od 2013 r. wyróżnia się na tle innych obiektów przede wszystkim połączeniem filmowej historii miejsca, w którym powstał z wysokimi standardami. Położony w centrum Łodzi, oddaje gościom do dyspozycji 500 m2 powierzchni konferencyjnej i wystawienniczej, a w tym aż 13 sal, w których można zorganizować wydarzenie biznesowe nawet na 350 osób oraz 4 hale koncertowo-kongresowe.

INFORMACJA PRASOWA