DobleTree by Hilton w Łodzi znów najlepszy

DobleTree by Hilton w Łodzi znów najlepszy
DobleTree by Hilton w Łodzi został laureatem nagrody Eurobuild Awards 2013 w kategorii Najlepszy Nowy Hotel Roku 2013 w Europie Środkowo Wschodniej. Nagrody wręczano już po raz czwarty. W imieniu hotelu statuetkę odebrał dyrektor generalny Sławomir Nowak.

Hotel DobleeTree otwarto w lipcu ubiegłego roku. W listopadzie br. został wybrany najlepszym hotelem w regionie łódzkim w konkursie Prime Property Prize 2013 Łódź. Został również nominowany w kategorii PREMIERA w III edycji konkursu Hotel Roku 2014, organizowanego przez firmę HRS i tygodnik Newsweek. Wyniki plebiscytu będą znane w marcu przyszłego roku.

-Zwycięstwo w konkursie Eurobuild jest dla nas bardzo cenne i jesteśmy dumni z wygranej, zwłaszcza że konkurencja była bardzo silna. To dla nas ukoronowanie działań i wymarzony prezent na koniec roku – powiedział Sławomir Nowak, dyrektor generalny hotelu.

Organizatorem Eurobuild Awards jest magazyn Eurobuild CEE. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych firm i projektów w branży budownictwa i nieruchomości komercyjnych w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Jury ocenie poddawało historię budowy obiektu, warunki rynkowe kraju w jakim się mieści, a także ogólną reputację inwestycji w branży.

INFORMACJA PRASOWA