Dla najbardziej wymagających entuzjastów piękna

Dla najbardziej wymagających entuzjastów piękna

Znany boutique hotel Siedlisko Morena, położony w malowniczym zakątku Mazur, poszerza swoją bazę Spa & Wellness, a wszystko po to, aby w jeszcze bardziej kompleksowy sposób zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających gości. Odwiedź jesienią Siedlisko Morena i przekonaj się sam, jak wiele się tu zmieniło.

Dotychczas kompleks Siedlisko Morena tworzyło pięć budynków, gdzie oprócz pokoi gościnnych (36) znajdowała się restauracja, sale konferencyjne, klub jazzowy, basen, gabinety masażu oraz kawiarnia. Aktualnie do dyspozycji gości zostały oddane dodatkowe gabinety odnowy biologicznej, w których wykorzystuje się tylko prestiżowe marki kosmetyków – Clarins, Estee Lauder, SkinCeuticals i Dermalogica oraz najnowszy sprzęt. Bogata oferta zabiegów to propozycja dla entuzjastów głębokiego relaksu, chcących kompleksowo zadbać o swoje ciało. Entuzjaści głębokiej regeneracji zrelaksują się w jednym z nowych gabinetów kosmetycznych, wyposażonych m.in. w sprzęt do terapii termalnej, wykorzystującej dobroczynne działanie ciepłego piasku, która ma w medycynie długą tradycję. To zabiegi odmładzające, znane już w Starożytnym Egipcie. Suchy i delikatny przepływ ciepła, wokół zanurzonego w piasku ciała, przynosi głębokie uczucie relaksu. Ponadto usuwa toksyny, łagodzi bóle mięśni i krzyża.

Prawdziwy wypoczynek, zapewnią także trzy nowe sauny- fińska, ziołowa i rzymska. Stanowią one bez wątpienia doskonały sposób oczyszczenia organizmu.  Alternatywę dla tych, którzy nie przepadają za wysokimi temperaturami stanowi nowoczesna sala cardio; dotlenisz tam swój organizm, zmniejszysz dolegliwości bólowe oraz odżywisz najgłębiej położone tkanki ciała. Amatorzy bąbelków z kolei znajdą ukojenie w drewnianej balii z hydromasażem, która opalana jest piecem na drewno. I to jeszcze nie koniec – na gości czeka odkryty, podgrzewany basen o łącznej powierzchni 250 m².
 
Siedlisko Morena to strefa kompletnego relaksu i niczym niezmąconego spokoju. Z dala od gwaru miasta i codziennych trosk, wśród zielonych pagórków i mazurskich jezior ukojenie i spokój znajdą wszyscy poszukujący wyjątkowego miejsca, gdzie luksus łączy się z niepowtarzalnym kolorytem mazurskiego klimatu.

Odkryj tajemnicę relaksu tylko w Siedlisku Morena...