Digital Knowledge Village zwycięzcą MP Power Awards w kategorii Event Venue

  Digital Knowledge Village zwycięzcą MP Power Awards  w kategorii Event Venue

To już oficjalne!  Digital Knowledge Village to miejsce z najwyższym potencjałem eventowym. 23 marca obiekt został uhonorowany prestiżową nagrodą MP Power Awards  w kategorii Event Venue !

W MP Power Venue zaprezentowane zostały  hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe – z największym eventowym potencjałem.

Nagrody przyznane zostały  w kategoriach Event, Biznes, Multi i Unique. Jury brało pod uwagę możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania skierowane do branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań oraz innowacyjność.


„Nagroda MP Power Awards w kategorii Event Venue jest dla całego Zespołu Digital Knowledge Village ogromnym wyróżnieniem, ale też i zobowiązaniem. Dodała nam skrzydeł, ale obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach. Jesteśmy zaszczyceni i bardzo szczęśliwi, że nasza przestrzeń została doceniona przez branżę i wskazana jako miejsce do organizacji wyjątkowych wydarzeń. Bo miejsce ma znaczenie ... .” – mówi Monika Nowacka-Sahin, Dyrektor Zarządzający Digital Knowledge Village.

Tak duże wyróżnienie jest dla firmy ogromną motywacją do dalszych działań. Przed Digital Knowledge Village kolejny rok pełen wyzwań!

INFORMACJA PRASOWA