Debiutancka edycja Kongresu Sprzedaży dla Hotelarzy - NSC Hotels już w kwietniu tego roku!

Debiutancka edycja Kongresu Sprzedaży dla Hotelarzy - NSC Hotels już w kwietniu tego roku!
Polski rynek hotelowy w trakcie ostatniej dekady osiągnął niewątpliwy i wciąż postępujący rozkwit. Rosnąca konkurencja rodzi potrzebę poszerzania kompetencji z zakresu umiejętności sprzedażowych - szczególnie tych związanych ze sprzedażą bezpośrednią o największym potencjale z perspektywy osiągnięcia sukcesu. Jak zatem efektywnie z niej korzystać? Na tym pytaniu skupi się nadchodzący NSC Hotels - jedyny w Polsce Kongres poświęcony w całości zwiększaniu umiejętności sprzedażowych od strony i specjalistów, i kadry zarządzającej. Za wydarzenie odpowiada International Center of Events.

Pierwsza edycja Kongresu odbędzie się już 16 kwietnia br. w Centrum Konferencyjnym Double Tree by Hilton w Warszawie. Będzie to pierwsza taka okazja na wysłuchanie wybitnych autorytetów z branży hotelarskiej oraz doświadczonych praktyków z innych dziedzin związanych ze sprzedażą. 

Event podzielony zostanie na 2 ścieżki, w których udział wezmą wprawieni mówcy i eksperci. Poruszone tematy przybliżą zagadnienia sprzedażowe z wielu różnych perspektyw, w tym m.in. zagadnień związanych z psychologią, motywacją, social sellingiem czy pozyskiwaniem nowych klientów. Druga ścieżka zostanie w pełni poświęcona procesowi zarządzania sprzedażą oraz zespołami handlowymi branży hotelowej.

Ukoronowaniem Kongresu będzie wspólna dyskusja z udziałem praktyków - debata NSC Best Practices. Da ona możliwość poszerzenia horyzontów w takich kwestiach, jak aktualne trendy czy nowinki technologiczne wpływające na sprzedaż.

Partnerzy Merytoryczni wydarzenia - Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz HotelMania - potwierdzą udział w wydarzeniu sygnowanym certyfikatem.

Z jego pełnym programem możecie zapoznać się tutaj: www. nationalsales.pl/nsc-hotels-program/
INFORMACJA PRASOWA