Debiut Roku nagroda dla Hotelu Słoneczny Zdrój

Debiut Roku nagroda dla Hotelu Słoneczny Zdrój
Debiut Roku i Hotel Przyjazny Rodzinie – to oficjalne tytuły przyznane Hotelowi Słoneczny Zdrój w Busku-Zdroju. Na niedawno zakończonej V edycji Kampanii i Konkursu „Hotel Przyjazny Rodzinie” hotel nagrodzono aż w dwóch kategoriach.

Celem Kampanii jest promocja hoteli przyjaznych rodzinom. Już hasło akcji „Dziecko Vipem w Hotelu” zwraca uwagę na najwyżej punktowane cechy w obiektach. Te które uzyskały zaszczytny tytuł wyróżniają się szczególnie troską o komfort i bezpieczeństwo najmłodszych gości, oraz nastawieniem na ich potrzeby.

Tytuł „debiut roku” jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Już na starcie doceniono nasze starania o komfort i bezpieczeństwo pobytu rodzin z dziećmi, co traktuję jako nagrodę, ale i zobowiązaniem na przyszłość. - mówi Agnieszka Dąbrowska, dyrektor generalny Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju.

Przyznanie certyfikatu potwierdza zaangażowanie jakie Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness wkłada w przygotowanie oferty zgodnej z potrzebami dzieci. Praktyczne każdy detal, począwszy od plastikowych naczyń i kolorowanek w Restauracji Ponidzie, na Kids Spa kończąc, został pomyślany tak by nic nie zakłóciło udanego pobytu najmłodszych i ich rodziców.

Wśród innych udogodnień w hotelu Słoneczny Zdrój wymienić można m.in. łóżeczko z materacem w pokojach, podgrzewacz do butelek, zabezpieczenia kontaktów czy wanienkę do kąpieli. Na uwagę zasługuje też specjalnie przygotowane oferta menu na bazie ekologicznych warzyw i owoców.

Nie można nie wspomnieć o Europejskim Centrum Bajki w niewiele oddalonym Pacanowie, dokąd można udać się wypożyczonym z hotelu rowerem. Wśród atrakcji także historyczna Ciuchcia Express Ponidzie kursująca między Pińczowem a Jędrzejowem. Wszystko na tyle blisko, że Państwa pociecha nie znajdzie czasu na nudę a Wy rozkoszować się będziecie najlepszym wypoczynkiem w Busku Zdroju.

W V edycji przyznano 99 certyfikatów. Certyfikat jest ważny do 31 sierpnia 2014 r.

***
Słoneczny Zdrój otwarty został 27 kwietnia 2013 roku. Właścicielem Hotelu jest spółka Słoneczny Zdrój S.A., której głównym udziałowcem jest Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju. Działająca na rynku od 15 lat, firma Grupa PSB jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza ponad 300 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 410 składach budowlanych, w 142 marketach PSB-Mrówka oraz w 25 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 10 tysięcy osób.


INFORMACJA PRASOWA