Czwarta gwiazdka dla hotelu Novotel Poznań Centrum

Czwarta gwiazdka dla hotelu Novotel Poznań Centrum

Novotel Poznań Centrum zmienia wnętrza. W nowych pomieszczeniach goście mają do dyspozycji m.in. Business Club, sale konferencyjne, pokoje Executive oraz restaurację śniadaniową. Hotel również zyskał kolejną gwiazdkę w swojej bazie.

Novotel przeszedł całkowity remont. Odnowiono wszystkie pokoje, sale konferencyjne, restauracje i bar. Przy recepcji powstał Business Club. Hotel dysponuje łącznie 480 pokojami. Po remoncie każdy z nich wzbogacił się o nowe dodatki takie jak: indywidualnie sterowaną klimatyzację, biurko do pracy, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto, mini bar, przewodowy i bezprzewodowy internet. Ponadto dla gości, dla których problemem jest zmiana strefy czasowej, istotnym dodatkiem ma być możliwość całkowitego zaćmienia pokoju.

W hotelu Novotel Centrum Poznań powstał również specjalny rodzaj pokoju tzw. Executive. Wyposażone one zostały w: ekspresy do kawy Nespresso oraz stacje dokujące do iPhone'ów i iPod'ów.

Gruntowny remont dotknął także sale konferencyjne hotelu, które zostały na nowo urządzone. Wielkie okna ukazują widok Starego Browaru - poznańskiego centrum handlowego, sztuki i biznesu. Co więcej owe sale można łączyć i zorganizować w nich bankiet do tysiąca osób. Można je również przedzielić specjalnymi, dźwiękoszczelnymi ściankami, co było niemożliwe przed remontem. Zostały one również wyposażone w nowoczesny sprzęt nagłaśniający i oświetlenie.

Źródło: dziennikturystyczny.pl