Cztery gwiazdki Hotelu Willa Hueta

Cztery gwiazdki Hotelu Willa Hueta
Planując biznesowe spotkanie, konferencję bądź wakacyjną podróż oczekujemy od obiektu wysokiego standardu oraz najwyższej jakości usług. Przy wyborze hotelu często kierujemy się ilością gwiazdek, których liczba świadczy o standardzie i udogodnieniach, jakich można spodziewać się na miejscu.

System przyznawania gwiazdek nie jest standardowy i większość państw stosuje indywidualne systemy klasyfikacji. W Polsce o nadaniu obiektowi odpowiedniej kategorii decyduje Marszałek Województwa, w oparciu o decyzję komisji, składającej się ze specjalistów z zakresu hotelarstwa oraz przedstawicieli innych służb. Podobnie jak w Grecji, Włoszech czy Hiszpanii, w kraju nad Wisłą poddanie się takiej kontroli ma charakter obowiązkowy.

Gwiazdki nie są przyznawane dożywotnio, dlatego specjalna komisja co pewien czas sprawdza, czy standard danego obiektu nie uległ zmianie. Takie działanie może przyczynić się zarówno do obniżenia, jak i podwyższenia poziomu hotelu, o czym przekonał się Hotel Willa Hueta .

Do niedawna jeszcze trzygwiazdkowy obiekt, dzisiaj może poszczycić się czterogwiazdkowym standardem. Odrestaurowany pałac zlokalizowany w samym centrum Kielc w swojej ofercie posiada jasne i eleganckie pokoje wyposażone w meble wysokiej jakości, bezprzewodowy internet, multimedialne udogodnienia oraz prywatną łazienkę. Ponadto na zakwaterowanych gości czeka indywidualnie sterowana klimatyzacja, mini-barek oraz sejf. W hotelu znajduje się winda, która ułatwia poruszanie się między piętrami, a w jego podziemiach mieści się monitorowany parking. Na miejscu dostępne jest również Centrum Rekreacji, w którym goście mają możliwość skorzystania z jacuzzi oraz mini siłowni. Całość oparta jest o najnowocześniejsze rozwiązania i potrzeby osób niepełnosprawnych.

Z myślą o osobach będących w podróży służbowej powstało profesjonalne zaplecze konferencyjne składające się z czterech klimatyzowanych i wielofunkcyjnych sal. Dostępne pomieszczenia znakomicie sprawdzają się zarówno w przypadku mniejszych spotkań dla 30 gości, jak i większych konferencji dla nawet 200 uczestników.

Pomyślano również o tych, którzy w eleganckich wnętrzach hotelu pragną celebrować najważniejsze chwile swojego życia. W szykownych salach bankietowych odbyło się już nie jedno przyjęcie, nad którym czuwał doświadczony i wykwalifikowany personel. Dopełnieniem oferty są znakomite dania serwowane w tutejszej restauracji. Wykwintne potrawy podane w efektowny sposób potrafią zaspokoić nawet największych krytyków kulinarnych.

Jednak liczba hotelowych gwiazdek to nie tylko subiektywna ocena, ale przede wszystkim ogromny trud i wysiłek w dążeniu do perfekcji i doskonałości. Hotel WIlla Hueta jest doskonałym przykładem na to, że ciężka praca jest kluczem do osiągnięcia sukcesu.

CW