Czas na zmiany - Gdańsk Convention Bureau

Czas na zmiany  - Gdańsk Convention Bureau
Gdańsk Convention Bureau zmienia stronę internetową. Nowa wersja witryny gdanskconvention.pl będzie teraz łatwiejsza w obsłudze, bardziej nowoczesna i interaktywna. Intuicyjny layout pozwala szybko poruszać się po stronie i znaleźć wszystkie informacje potrzebne do zorganizowania spotkania biznesowego.

Do nowości na witrynie gdanskconvention.pl należą - aplikacja na smartfony GCBeVents i wtyczki mediów społecznościowych, by śledzić najświeższe informacje z branży. Aplikacja na smartfony to innowacja w skali kraju, Gdańsk Convention Bureau jako pierwsze biuro kongresów wprowadziło taki produkt na rynek. Co ważne, GCBeVents jest dostępna na systemy: Android, IOS, Blackberry i Windows Phone. Premiera aplikacji będzie miała miejsce we wrześniu i wtedy będzie można ją pobrać.

Na nowej stronie Gdańsk Convention Bureau znajdują się także znane już narzędzia, jak wyszukiwarka obiektów konferencyjnych i hoteli, oferty incentive Czterech Produktów Turystyki Biznesowej oraz wykaz rekomendowanych organizatorów spotkań biznesowych. Za pośrednictwem witryny można także bezpłatnie dodać swoją ofertę incentive do Programu Czterech Produktów.

Te, znane już funkcje, zostały rozbudowane: wyszukiwarka obiektów zyskała możliwość szukania obiektów pod kątem ich rodzaju i ilości uczestników. Dzięki takiemu rozwiązaniu znalezienie najlepszego miejsca na zorganizowanie spotkania nigdy nie było łatwiejsze!

Narzędzie GCBstats pozwala na ściąganie statystyk dotyczących branży turystyki biznesowej. Sami hotelarze mogą on-line wprowadzać dane do systemu i generować własne raporty, zgodne z ich potrzebami.

Ze strony można także pobrać materiały promocyjne, a także przejrzeć kalendarz spotkań i konferencji, które odbędą się na Pomorzu.

www.gdanskconvention.pl

INFORMACJA PRASOWA