Courtyard by Marriott Gdynia już otwarty

Courtyard by Marriott Gdynia już otwarty

Nowy obiekt sieci Courtyard by Marriott w Gdyni na dniach rozpoczął swoją działalność. Co prawda oficjalne otwarcie będzie miało miejsce dopiero na początku września, jednak hotel już teraz przyjmuje gości i cieszy się coraz większą popularnością.

Nowy Courtyard by Marriott Gdynia jest częścią większej inwestycji Waterfront, w skład której prócz obiektu hotelowego wejdzie nowoczesny biurowiec. W budynku biurowym wciąż trwają prace wykończeniowe, natomiast Courtyard by Marriott Gdynia pierwszych gości przyjął 4 czerwca br.

- Zrobiliśmy na razie tzw. miękkie otwarcie, którego nie ogłaszaliśmy szerzej. Mimo to od początku mamy pełne wciąż pełne obłożenie. Widać, że obiekt usytuowany w takim miejscu wzbudza zainteresowanie. Pierwsze rezerwacje związane były z ćwiczeniami Baltops, teraz przed nami wakacje, więc również oczekujemy dużej liczby gości - mówi Hanna Wyszyńska z gdyńskiego Courtyard by Marriott.

Oferta hotelowa nowego obiektu skierowana jest przede wszystkim do klienta biznesowego, który będzie mógł tu skorzystać z profesjonalnej siłowni, stylowej kawiarni, a przede wszystkim z nowoczesnego i bogato wyposażonego centrum konferencyjnego. Do dyspozycji gości hotel oddaje 9 przestronnych sal konferencyjnych, z których największa pomieści do 470 gości.

Ponadto, obiekt posiada wykwitną restaurację na 90 osób, serwującą pyszne dania kuchni polskiej i skandynawskiej. Na gości hotelowych czekają również komfortowe i elegancko zaaranżowane pokoje. W ofercie znajduje się 200 stylowych wnętrz, z których roztacza się piękny widok na morze lub miasto.

INFORMACJA PRASOWA