Coraz bliżej Targów Lato 2014

Coraz bliżej Targów Lato 2014
XIX edycja Targów Lato odbędzie się w dniach 4-6 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Tradycyjnie, będzie okazja do zapoznania się z ofertą wyjazdów polskich i zagranicznych wystawców, oraz sprawdzenia jakie atrakcje szykuje nadchodzący sezon urlopowy.

Nowości Lata

Na najbliższych targach turystycznych swoją premierę będą miały dwa nowe wydarzenia. Pierwszym z nich będzie Event Rowerowy połączony z Otwarciem Sezonu Rowerowego 2014. Zainauguruje go widowiskowa parada rowerów ulicami Warszawy. Na targach będzie można odwiedzić organizatora dwóch największych imprez rowerowych w Polsce, tj. Tour de Pologne i Skandia Maraton Lang Team oraz spotkać się z wybitnymi polskimi kolarzami. Atrakcją będą również prezentacje mody rowerowej oraz pokazy rowerowe m.in. BMX – BIKE.

Drugą nowością nadchodzących targów będzie event Wędkuj z nami, gdzie zaprezentują się producenci i dystrybutorzy sprzętu i odzieży wędkarskiej, sprzętu pływającego, biura organizujące turystykę wędkarską i specjalistyczne wydarzenia. Dodatkową atrakcją będzie także sektor Turystyki Aktywnej. Znajdą się tam wystawcy ze sprzętem sportowym i turystycznym, który jest niezbędny przy spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Prezentowane będą produkty przydatne podczas uprawiania turystyki górskiej, wodnej, biwaków czy trekkingu.

Niezapomniane smaki

Podróże to nie tylko nowi ludzie i okolice ale także bogactwo smaków. Sektor Food & Travel czyli podróże ze smakiem przypadnie do gustu tym, dla których lokalna kuchnia i jej potrawy są nieodłącznym elementem poznawania miejsc. Obecni będą przedstawiciele organizacji i firm promujących szlaki kulinarne, winne, czekoladowe, serowe, a także festiwale związane z jedzeniem. Będą oni zachęcać smakoszy do odwiedzenia miejsc szczególnie interesujących pod względem walorów smakowych.

Ofertę Targów Lato urozmaicą odbywające się równolegle III Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych „Regionalia” oraz II Targi Agroturystyka, które zyskały uznanie odwiedzających. Będzie więc okazja do skosztowania regionalnych przysmaków i trunków, które produkowane są w niewielkich wytwórniach na terenie całej Polski.

Patronem medialnym Targów Lato 2014 jest serwis SaleBiznesowe.pl Więcej informacji: www.targilato.pl

INFORMACJA PRASOWA