Ciekawostki od FBE

Ciekawostki od FBE

Dzisiaj odbywa się Forum Branży Eventowej. Jest to największe spotkanie grupy osób związanych z event marketingiem. Podczas FBE odbędzie się Giełda Pracy, rozstrzygnięcie konkursu oraz gra Stand by Stand.

Giełda Pracy

FBE to nie tylko miejsce, gdzie można dowiedzieć się nowych i inspirujących informacji na temat eventu jako narzędzia marketingowego, ale również znaleźć nową pracę. Będzie to możliwe dzięki Giełdzie Pracy, w trakcie której firmy z branży eventowych będą czekać na CV oraz zgłoszenia. W godzinach od 10:00 do 16:00 będzie można porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami w specjalnej strefie. 

Konkurs #FBE 2018

Przed rozpoczęciem tegorocznej edycji Forum Branży Eventowej został zorganizowany konkurs. Jego zwycięzcą został pan Tomasz Groń z hastagiem: #LudzieiEmocje, II miejsce powędrowało do pana Pawła Obruśnika (#PasjonaciJutra), a miejsce trzecie przyznane zostało za hasło #BohaterEventu wykreowane przez panią Darię Graczyk. 

Dla zwycięzców przewidziano nagrody w formie voucherów na dwa noclegi wraz ze śnieadaniem dla dwóch osób w Double Tree by Hilton Kraków oraz nocleg ze śniadaniem w Hotelu Copernicus Toruń. 

Gra Stand by Stand

Podczas FBE odbywa się również gra targowa dla uczestników. Na osoby, które podejmą wezwanie i zdobędą najwięcej punktów czekają atrakcyjne nagrody. Aby wziąć w niej udział należy zarejestrować się w punkcie konkursowym i odebrać naklejkę, a następnie odwiedzać stanowiska poszczególnych partnerów gry i zdobywać punkty.

W zeszłym roku w grze wzięło udział 150 gości i piętnastu wystawców. Czekamy na wyniki tegorocznej edycji Stand by Stand.

INFORMACJA PRASOWA