Charytatywnie w Hotelu Ossa Congress & Spa

Charytatywnie w Hotelu Ossa Congress & Spa

Długi weekend czerwcowy w Hotelu Ossa Congress & Spa będzie obfitował w moc wrażeń i atrakcji. Jednak cel tych wydarzeń nie jest czysto rozrywkowy, wręcz przeciwnie, jest to niepowtarzalna okazja, by móc wspomóc najbardziej potrzebujących, gdyż cały dochód z eventu zostanie przeznaczony na domy dziecka oraz oraz pomoc osobom niepełnosprawnym.

Już 5 czerwca 2015 w Hotelu Ossa Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej będzie miał miejsce charytatywny Dwumecz Gwiazd, w którym to pracownicy i goście obiektu będą grać przeciw aktorom warszawskiego Teatru Kwadrat. Celem tego starcia jest wspomożenie osób niepełnosprawnych z Warsztatu Zajęciowego, a także mieszkańców Domu Dziecka w Rawie Mazowieckiej. W tym samym dniu odbędzie się również charytatywna aukcja oraz występ Marcina Wyrostka, uczestnika programu Mam Talent.

Natomiast 6 czerwca br. Hotel Ossa Congress & Spa zaprasza wszystkich do udziału w Charytatywnym Festynie, podczas którego będzie można wesprzeć tę szczytną akcję, ale także świetnie się bawić. Organizatorzy przygotowali dla uczestników moc atrakcji w postaci m.in. konkursów w podrzucaniu naleśników, rozbijaniu piniaty czy w spacerze po linie.

INFORMACJA PRASOWA