Certyfikowany Event Manager – jeden z paneli poprowadzi Monika Czaplicka

Certyfikowany Event Manager – jeden z paneli poprowadzi Monika Czaplicka

Kolejne znane nazwisko pojawiło się na liście panelistów konferencji Certyfikowany Event Manager odbywający się 27 listopada w Złotych Tarasach w Warszawie. Monika Czaplicka zwana w branży "Kryzysową narzeczoną" opowie o sposobach zwalczania medialnych problemów.


Monika Czaplicka w branży online i social mediach funkcjonuje od 11 lat. Prowadzi ona fanpage Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy na Facebooku oraz bloga czaplicka.eu. Jej specjalizacją są sposoby radzenia sobie w trakcie kryzysów, porady jak nie pozwolić na to, by hejt nas zniszczył oraz sposoby dbania o dobrą reputację.

"Kryzysowa narzeczona" skończyła studia dające jej wykształcenie socjologiczne, pracuje w swojej agencji Wobuzz zajmującej się social mediami, z jej pomocy skorzystało już wielu zadowolonych klientów.


Debiutancka książka Moniki Czaplickiej to Zarządzanie kryzysem w social mediach. Została ona wydana nakładem wydawnictwa Helion. W szybkim czasie trafiła na listy bestsellerów i doczekał się dodruku po kilku miesiącach od trafienia na półki. Jest również współautorką II tomu Biblii E-biznesu.

Monika Czaplicka często występuje na wydarzeniach oraz konferencjach związanych z branżą social media. Częstokroć zostaje nagradzana jako najlepsza mówczyni. Na konferencji Certyfikowany Event Manager przedstawi skurczne sposoby zwalczania medialnych problemów. 

>INFORMACJA PRASOWA