Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Organizacja wydarzeń na najwyższym poziomie

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Organizacja wydarzeń na najwyższym poziomie

Miejsce, które wybierzesz na swoje wydarzenie, ma dominujące znaczenie w kwestii sukcesu eventu. To ono nadaje charakter, udostępnia możliwości techniczne i wywiera największe wrażenie na Gościach. Właśnie dlatego ważne jest, by na konferencje, szkolenia, czy spotkania biznesowe wybrać odpowiednią przestrzeń, która usprawni ich przebieg. 

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie to miejsce, które z pewnością wyniesie Twoje wydarzenie na wyższy poziom! Dlaczego? Zostańcie z nami! 

Sala Konferencyjna Kraków Centrum 

Zacznijmy od podstaw. Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja już na samym początku zachwyca swoją dogodną lokalizacją. Ten wyjątkowy obiekt zlokalizowany jest w krakowskiej dzielnicy Żabiniec, zaledwie dwa kilometry od najważniejszych zabytków miasta. Na wyciągnięcie ręki pozostają takie atrakcje jak Barbakan, Sukiennice, czy Bazylika Mariacka. 

Na szczególną uwagę zasługują jednak nowoczesne, w pełni wyposażone wnętrza! Elegancja, ergonomiczne rozwiązania i zaawansowane techniczne sprzęty - to właśnie  Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja. 

Konferencja Kraków

W klimatyzowanym budynku na organizatorów czeka wiele sal, które świetnie sprawdzą się zarówno na duże eventy, jak i kameralne spotkania. 

Do największych eventów najlepiej dostosowana jest imponująca Aula Kongresowa. Ta innowacyjna przestrzeń tworzy płaszczyznę do wymiany pomysłów dla ponad 300 osób. Dodatkowo wyposażona jest w urządzenia do tłumaczeń symultanicznych z systemem pięciokanałowym. Oprócz tego nie zabraknie szybkiego internetu i podstawowych udogodnień takich jak wideo projektor, notebooki, urządzenia do wideokonferencji, nagłośnienie wysokiej jakości, mikrofony bezprzewodowe nagłowne, kamery telewizyjne, szybki internet bezprzewodowy, ekran projekcyjny, flipcharty oraz mównice. 

Jeśli jednak planujesz bardziej kameralne spotkanie lub szkolenie, to Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja przygotowało aż cztery mniejsze przestrzenie. Sala Klubowa, Sala 033 i Sala 030 świetnie sprawdzą się jako przestrzeń firmowych warsztatów do 60 Gości, zaś Sala VIP to intymne pomieszczenie idealne na rozmowy z kontrahentami. Przyjmie ona do 10 osób. Mniejsze sale także zapewniają najpotrzebniejsze wyposażenie takie jak wideo projektor, notebooki, szybki internet bezprzewodowy, ekran projekcyjny oraz flipcharty. 

Dodatkowo oprócz nowoczesnych wnętrz Centrum Kongresowe UR dba o wygodę Gości, udostępniając przestronny parking i gwarantując profesjonalną pomoc w organizacji niezapomnianych wydarzeń. 

Więcej o tym wyjątkowym obiekcie dowiecie się ze stron internetowych. Informacje dostępne również na Facebooku i Instagramie Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.