Business Media Solutions - innowacyjne rozwiązania dla biznesu

Business Media Solutions - innowacyjne rozwiązania dla biznesu

Business Media Solutions to nowoczesna, warszawska firma, zajmująca się kompleksową organizacją szkoleń, konferencji i prezentacji z różnorodnych dziedzin biznesu. Prelekcje, prowadzone przez specjalistów z kraju i z zagranicy, to konkretna dawka przydatnej wiedzy i praktycznych umiejętności.

Z usług Business Media Solutions skorzystało do tej pory ponad 500 największych polskich firm, w tym około 10 000 specjalistów i managerów z całego kraju. Spotkania organizowane prze Business Media Solutions dotyczą szeroko pojmowanego biznesu i jego funkcjonowania. Wydarzenia przygotowywane są przez doświadczonych profesjonalistów z zakresu prowadzenia własnego przedsiębiorstwa, kwestii administracyjno-prawnych, efektywnego zarządzania i kierowania zespołem oraz wielu innych, przydatnych dla każdego businessmana tematów.

W najbliższym czasie Business Media Solutions przeprowadzi szkolenia i konferencje, dotyczące takich tematów jak: prawo podatkowe w biznesie, windykacja sądowo-egzekucyjna, audyt wewnętrzny w praktyce, zarządzanie sektorem zakupowym, rekrutacja, budowanie kultury organizacyjnej, programy rozwojowe firmy i pracowników. Są to konkretne i w jasny sposób przedstawione informacje, które z pewnością okażą się przydatne w każdym przedsiębiorstwie. Podczas spotkań uczestnicy nie tylko otrzymają dużą dawkę teoretycznej wiedzy, ale będą mieli okazję przećwiczyć ją na własnej skórze i poznać w praktycznym zastosowaniu, co z pewnością zwiększa efektywność każdego spotkania. Na stronie Business Media Solutions można przeczytać pozytywne rekomendacje największych firm w Polsce, które skorzystały z oferty szkoleniowej przedsiębiorstwa. Spotkania są oceniane bardzo wysoko, a profesjonalizm, zaangażowanie i wiedza merytoryczna prowadzących doceniana jest przez wielu managerów i specjalistów.

Szczegóły na temat działalności Business Solutions oraz informacje o najbliższych spotkaniach można znaleźć na stronie internetowej firmy: www.bmspolska.pl.

INFORMACJA PRASOWA