Branża hotelarska dla WOŚP. Wesprzyj fundację dzięki wirtualnej puszce!

Branża hotelarska dla WOŚP. Wesprzyj fundację dzięki wirtualnej puszce!

Jako że 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie w pewnym stopniu ograniczony przez pandemię koronawirusa, jeszcze bardziej niż w poprzednich latach popularne stały się tzw. WIRTUALNE PUSZKI. Dwoma kliknięciami można zasilić konto Fundacji WOŚP. Wszystko bez wychodzenia z domu. 

Do zasilenia jednej z takich wirtualnych puszek chcielibyśmy Was dzisiaj zachęcić. Niezależne Hotelarstwo, czyli agencja konsultingowa, postanowiła utworzyć taką puszkę, by osoby związane z branżą hotelarską (i nie tylko oczywiście!) mogły tam wpłacać pieniądze. Celem pomysłodawcy jest POMOC BEZ PODZIAŁÓW. Nieważne, czy pracujemy w sieci hotelowej, czy niezależnym hotelu, czy jesteśmy dyrektorem, managerem, szefem kuchni czy recepcjonistą. Bez względu na miejsce pracy i stanowisko możemy wpłacić dowolną kwotę na pomoc dzieciom. 

"Możemy mieć inne zdania na prowadzenie biznesu hotelowego. Możemy być po różnych stronach organizacji branżowych. Możemy nie spotykać się na piwie. Ale MOŻEMY razem pomagać" - pisze na swoim LinkedInie Adam Antonijczuk, właściciel Hostea Consultig. 

Link do wirtualnej puszki znajdziecie poniżej:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/hekn6b

Pamiętajcie, że można wpłacić choćby kilka złotych. Miniony rok był dla branży hotelarskiej bardzo ciężki, co za tym idzie - u wielu osób zmniejszyły się zarobki, a u hoteli budżety. Zrozumiałe jest więc, że pomoc innym, gdy sami potrzebujemy pomocy, jest bardzo trudna. Ale może akurat uda się przeznaczyć pewną kwotę. 

Trzymajcie się ciepło!