Bożonarodzeniowa oferta hotelu Golf Park Lipowy Most

Bożonarodzeniowa oferta hotelu Golf Park Lipowy Most

Wybór hotelu jako miejsca spędzania Świąt Bożego Narodzenia to coraz popularniejsza alternatywa. Jest to rozwiązanie szczególnie częste u osób, które dużo pracują zawodowo i nie mają czasu na przedświąteczne porządki i gotowanie, a zależy im, by spędzić czas z bliskim w prawdzie domowej atmosferze. W odpowiedzi na te oczekiwania hotel Golf Park Lipowy Most przygotował, wyjątkową bożonarodzeniową ofertę.

Managerowie hotelu Golf Park Lipowy Most doskonale zdają sobie sprawę z obecnego tempa życia, dużo pracujemy i brakuje nam czasu dla najbliższych. Stąd pomysł na ofertę bożonarodzeniową, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

- Rzeczywiście, od pewnego czasu mamy sporo rezerwacji na okres świąteczny – mówi Joanna Matowicka, dyrektor marketingu w hotelu Golf Park Lipowy Most.

Lipowy Most pragnie, przede wszystkim, postawić na domową atmosferę, w trakcie świątecznych przyjazdów gości, gdyż jest to nieodłączny aspekt Bożego Narodzenia. Dlatego też w hotelu zostanie urządzona wyjątkowa, świąteczna kolacja wigilijna, obfitująca w tradycyjne potrawy, a po niej obiekt zostanie odwiedzony przez św. Mikołaja. Ponadto, pracownicy zachęcą wszystkich do wspólnego kolędowania. W dwa dni świąt natomiast przygotowane zostaną pyszne, bożonarodzeniowe śniadania, a wieczorami hotel zorganizuje dla Państwa wspólne biesiadowanie przy ognisku.

Również dla najmłodszych hotel przygotował świąteczne atrakcje w postaci licznych zabaw bożonarodzeniowych oraz seansów filmów animowanych w specjalnie przygotowanym kinie. - Zależy nam przede wszystkim na tym, by goście poczuli wyjątkowość świąt, by ten czas spędzony u nas stał się niezapomniany. Sprzyja temu wiele czynników, choćby samo położenie hotelu. Mieści się on w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Z okien rozpościera się prawdziwie bajkowa sceneria. Nasi goście mogą podziwiać ogromne, pokryte śniegiem i szronem drzewa - opowiada dyrektor marketingu z hotelu Golf Park Lipowy Most.

INFORMACJA PRASOWA