Biznes i rekreacja, czyli Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek

Biznes i rekreacja, czyli Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek

W cieniu malowniczych krajobrazów, zaledwie 40 kilometrów od pulsującej energią stolicy Małopolski, ukryte jest Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek – miejsce, gdzie spokój staje się sztuką, a harmonia między czystością, schludnością a wiejskim klimatem tworzy niepowtarzalną atmosferę. 

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek wyróżnia się nie tylko magicznym otoczeniem, ale również dogodną lokalizacją, bliskością niezbędnej infrastruktury oraz imponującą ofertą dodatkowych usług. To miejsce stworzone dla tych, którzy pragną oderwać się od szumu miasta i zanurzyć w przyrodniczej sielance. Z dala od miejskiego zgiełku, otoczeni zieloną przyrodą, goście mają okazję delektować się chwilą w spokoju, ciesząc się jednocześnie wyjątkowym klimatem w stylu boho.

Centrum nie tylko oferuje komfortowe pokoje, ale również dysponuje doskonale wyposażonym zapleczem konferencyjnym, co sprawia, że jest idealnym miejscem nie tylko do relaksu, ale także organizacji różnorodnych spotkań biznesowych. Bez względu na to, czy planujesz kameralne szkolenie czy imponującą konferencję dla kilku tysięcy osób – Borek zaspokoi nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Sale Konferencyjne CAW Borek

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek kusi swoją wyjątkową ofertą dla spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń i warsztatów. To magiczne miejsce, gdzie harmonia otoczenia pozwala na skupienie myśli i naładowanie nową energią. 

Obiekt skrywa dwie nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić nawet 230 uczestników. Dodatkowo, dzięki innowacyjnemu systemowi mobilnych, dźwiękoszczelnych ścian, istnieje możliwość elastycznego dostosowania przestrzeni do potrzeb, umożliwiając tworzenie mniejszych, bardziej kameralnych pomieszczeń. To, co wyróżnia sale, to kompleksowe wyposażenie w sprzęt audiowizualny najwyższej jakości. 

Dla wydarzeń o większym rozmachu, CAW Borek proponuje przestronny namiot Flex, który może pomieścić aż 800 Gości. To idealne miejsce dla imponujących kongresów i eventów. 

Nocleg CAW Borek 

Oferta konferencyjna tego miejsca to nie tylko profesjonalizm i nowoczesność, ale także harmonia z przyrodą oraz niezapomniane doznania związane z komfortowym pobytem.

W obiekcie znajduje się 150 miejsc noclegowych, rozmieszczonych w 50 komfortowych pokojach. Pokoje te mieszczą się w 13 klimatyzowanych, rustykalnych domkach z nowoczesnymi łazienkami. Wśród dostępnych opcji zakwaterowania wyróżniają się komfortowe pokoje typu standard oraz dwa luksusowe apartamenty. Goście zaznają prawdziwej wygody dzięki funkcjonalnym meblom i wspaniałym udogodnieniom, takim jak telewizory czy szybki Internet bezprzewodowy.

Niezaprzeczalny urok pokojom dodaje malownicza okolica kameralnego jeziora, które z pewnością umili każdy pobyt. Widoki na otaczającą przyrodę tworzą atmosferę, w której czas płynie wolniej, a codzienność odchodzi na dalszy plan.

Usługi dodatkowe CAW Borek

W Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek znajdziesz niezliczone możliwości aktywnego spędzenia czasu. Bogata oferta sportowa obejmuje kort tenisowy, tor gokartowy, mini golf oraz boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej. Akademia Jazdy Konnej zapewni magiczne chwile w siodle pod okiem doświadczonych instruktorów.

Dla dzieci przygotowano plac zabaw, mini zoo i park linowy. Miłośnicy wody mogą skorzystać z letniego kąpieliska. Po intensywnym dniu Goście mogą udać się do jednej z dwóch restauracji specjalizujących się w kuchni polskiej i europejskiej. Dla organizatorów eventów przygotowano ofertę dostosowaną do potrzeb gości biznesowych. Wspólne rozrywki i imprezy integracyjne sprawią, że pobyt będzie niezapomniany.