Biuro coworkingowe Workin rozszerza ofertę o organizację wydarzeń online

Biuro coworkingowe Workin rozszerza ofertę o organizację wydarzeń online

Biuro coworkingowe Workin zlokalizowane przy placu Zamkowym w Warszawie, znane dotychczas głównie z wynajmu przestrzeni biurowych i konferencyjnych, rozszerza swoją ofertę proponując spotkania online i transmisje live, jako alternatywę dla tradycyjnych spotkań stacjonarnych. Jest to odpowiedź na zmieniające się w kraju i na świecie warunki związane z  pandemią koronawirusa.

Od połowy marca 2020 r. rynek wynajmu przestrzeni konferencyjnych i sal szkoleniowych boryka się z ciężkimi problemami. Zarówno obostrzenia rządowe, jak i wewnętrzne regulacje przedsiębiorstw, prawie całkowicie wyeliminowały szkolenia stacjonarne, konferencje i eventy.

„W Workin zamiast rozłożyć ręce i czekać na tzw. powrót do normalności postanowiliśmy działać. Wychodząc z założenia, że mamy fantastyczne wnętrza, niezawodne łącze internetowe i doświadczenie w pracy w agencjach interaktywnych, na jesieni 2020 r. rozszerzyliśmy swoją ofertę o realizację spotkań hybrydowych i online. Szybko okazało się, że to nas wyróżnia na tle silnej coworkingowej konkurencji”- powiedziała Magdalena Marcinkowska, Prezes Zarządu Workin. 

Workin szybko pozyskał klientów, którzy nie rezygnowali ze swoich planów szkoleniowych czy marketingowych. Webinary, konferencje on-line, e-learningi, transmisje live wydarzeń są postępowymi rozwiązaniami, które wybierają już nie tylko szkoły i instytucje publiczne. Coraz więcej firm proponuje takie rozwiązanie swoim pracownikom w kwestii szkoleń czy meetingów, w małych i dużych grupach, z podziałem na wirtualne pokoje.

Forma webinaru, transmisji online, czy spotkań hybrydowych sprawdza się również przy organizacji eventów sprzedażowych, targów, spotkań prasowych i innych form dotarcia do grupy docelowej z przekazem marketingowym. Możliwości budowania zaangażowania uczestników spotkań online rozwijają się wraz ze wzrostem zainteresowania tą formą spotkań. Można chociażby wymienić wprowadzanie: gier, testów, ankiet, transmisji filmów, czatów live, czy wirtualnych fotobudek.

Dzięki szkoleniom lub transmisjom online firmy mogą komunikować się i wchodzić w interakcję w tym samym czasie z ogromną, liczoną nawet w tysiącach, grupą odbiorców. Przy odpowiedniej skali wydarzenia takie spotkania pozwalają na optymalizację kosztów, jak również pozyskiwanie danych np. o klientach.

Transmisja z biura coworkingowego jest alternatywą dla tradycyjnego studia i umożliwia zrealizowanie ciekawszego eventu online czy eventu hybrydowego. Możliwości i design wnętrz Workin sprawiają, że osoby obecne na evencie stacjonarnie w pełni doświadczają uczestnictwa w wydarzeniu. Ponadto istnieje możliwość podziału uczestników na grupy, aby zachować wymagany reżim sanitarny. Z kolei scenariusz transmisji wykorzystujący potencjał oryginalnego wnętrza, wyposażonego w wiele sal konferencyjnych, bar i przestrzeń kreatywną sprawia, że Internauta jest bardziej zainteresowany spotkaniem. 

Zobaczcie sami:


Źródło: WORKIN

Więcej informacji:

[email protected]

798 158 070