Białka Tatrzańska zamieni się na 2 dni w arenę wymiany doświadczeń między hotelarzami - kongres Rentowny Hotel

Białka Tatrzańska zamieni się na 2 dni w arenę wymiany doświadczeń między hotelarzami - kongres Rentowny Hotel

W dniach 10-11 wrześnie odbędzie się VII edycja Ogólnopolskiego Kongresu Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych „Rentowny Hotel”. Wydarzenie to organizowane jest po raz kolejny przez redakcję magazynu Biznes Hotel. Kongres odbędzie się w Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej.

Co czeka na uczestników wydarzenia? 2 dni wypełnione merytoryką, ciekawe prelekcje i przede wszystkim... dobra zabawa! Warsztatowa formuła imprezy sprawi z pewnością, że ta edycja będzie naprawdę wyjątkowa. 

W pierwszym dniu swoją prelekcję będzie miało 5 specjalistów w swojej branży. Podczas merytorycznych debat uczestnicy wydarzenia będą mieli świetną okazję, by zainspirować się do zmian i poznać konkretne wskazówki działania, które sprawdziły się już w innych hotelach. Wśród prelegentów pierwszego dnia znajdują się: Cezary Sarnecki, Mateusz Zieliński, Bartosz Sułecki, Blanka Retmańska-Man, Eliza Kozica, Wojciech Sroka, Maciej Straus, Robert Węglarz.

Jakie tematy zostaną poruszone podczas kongresu? Wykrywanie nadużyć i zapobieganie nieprawidłowościom w hotelu. Uczestnicy poznają również sprawdzone sposoby na ograniczenie kosztów funkcjonowania hotelu, które wpłyną na poprawę wyników, a także sprawdzą narzędzia i procedury, które pozwolą im przygotować i zmotywować zespół do świadomego zwiększania sprzedaży. Kongres ma na celu m.in. skłonienie hotelarzy do otwarcia się na nowe pokolenie pracowników, dla których pieniądze są tak samo ważne, jak atmosfera w pracy i szansa rozwoju. Pierwszego dnia goście kongresu odkryją sposoby na efektywne i kompleksowe zarządzanie rezerwacjami w obiekcie. 

W pierwszym dniu, po oficjalnej części, nastąpi wieczór branżowy z open barem. Będzie można wymienić się kontaktami i doświadczeniami. Dzięki redakcji Biznes Hotel uczestnicy eventu mogą liczyć na preferencyjne warunki noclegowe:

  • pokój 1 os. standard: 320 zł zamiast 736 zł,
  • pokój 2 os. standard: 380 zł zamiast 1100 zł.

Drugiego dnia odbędą się 4 warsztaty, dzięki którym każdy menedżer i właściciel dokładnie prześwietli mocne i słabe strony swojego hotelu. Dowiecie się, jak zarządzać kosztami i jakie są najczęściej spotykane obszary niegospodarności. Będzie też można wziąć udział w warsztacie, który wprowadzi uczestników w świat analityki internetowej istotnej z punktu widzenia hotelarza. Będzie też okazja do poznania automatyzacji procesu sprzedaży i realizacji wydarzeń w sektorze MICE.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia: www.rentownyhotel.pl

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy!