#BezpiecznyArłamów – czyli nowa polityka bezpieczeństwa Hotelu Arłamów

#BezpiecznyArłamów – czyli nowa polityka bezpieczeństwa Hotelu Arłamów

Hotelarze, aby sprostać wymaganiom aktualnej sytuacji związanej z rozwojem pandemii COVID-19 są zmuszeni przeredagować i uaktualnić system pracy oraz prowadzenia swoich obiektów. Mimo aktualnego rozporządzenia o tymczasowym zamknięciu obiektów hotelarskich w całym kraju, zespół Hotelu Arłamów już przygotowuje się na powrót do funkcjonowania w nowej rzeczywistości, wprowadzając nową politykę bezpieczeństwa pod hasłem #BezpiecznyArłamów. 


Na pierwszym miejscu hotel stawia dobro swoich gości i pracowników, dlatego przygotował specjalną politykę bezpieczeństwa, której celem jest ochrona zdrowia i zapewnienie w pełni bezpiecznego pobytu w obrębie kompleksu.


Nowa polityka Hotelu Arłamów wprowadza szereg zmian i aktualnych procedur, począwszy od działań higienicznych, poprzez wytyczne dotyczące zachowania odpowiednich odległości między ludźmi, aż po nowoczesne rozwiązania technologiczne.Jak zapewnia Michał Kozak, Prezes Zarządu Hotelu Arłamów S.A.:

„Higiena i bezpieczeństwo zawsze było jednym z priorytetów w funkcjonowaniu naszego hotelu. Nowa rzeczywistość, z jaką się wszyscy teraz mierzymy, wymaga jednak nowego podejścia i jeszcze większych środków ochrony jak również zmian organizacyjnych - tak, aby zapewnić naszym gościom bezpieczny i spokojny wypoczynek a pracownikom – bezpieczne środowisko pracy. Dzięki procedurom nowej polityki bezpieczeństwa, jaką we współpracy z ekspertami wprowadziliśmy, jesteśmy przygotowani na powrót gości zarówno pod kątem sanitarnym, logistycznym, jak i organizacyjnym. #BezpiecznyArłamów to najwyższe standardy bezpieczeństwa pozwalające nadal oferować gościom Arłamowa najwyższy poziom usług”


INFORMACJA PRASOWA

Więcej informacji: [email protected]