Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town już otwarty!

Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town już otwarty!

Hotel Kopernik pod koniec września zaczął ponownie przyjmować gości, ale... pod zmienioną nazwą (Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town) i do odświeżonych, wyremontowanych, odmienionych wnętrz. Olsztyński hotel poszerza tym samym portfolio sieci Best Western Hotels & Resorts o 3-gwiazdkowy obiekt. Hotel zarządzany jest przez Polski Holding Hotelowy.

Co oprócz nazwy zmieniło się w olsztyńskim hotelu zlokalizowanym tuż obok Starego Miasta?

Przystosowano wnętrza do oferty marki Best Western, a tym samym goście mają do dyspozycji 83 klimatyzowane pokoje w kategorii standard, premium, studio i apartament, a także rozbudowaną ofertę konferencyjną, która obejmuje wynajem 4 sal konferencyjnych i sali bankietowej z możliwością organizacji przyjęcia do 150 osób. Sale są wyposażone w profesjonalny sprzęt i bezszumową klimatyzację. Hotel swoim gościom oferuje własny parking zewnętrzny i garaż podziemny.

- Cieszymy się, że możemy zaprosić pierwszych gości do Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town. Jestem przekonany, że hotel w nowej odsłonie zachwyci odwiedzających nowoczesnymi wnętrzami, dobrą kuchnią oraz obsługą na najwyższym poziomie. Zdecydowanym atutem naszego hotelu jest dokonała lokalizacja, która jest bardzo istotna przy pobytach biznesowych oraz wypoczynkowych. Jesteśmy otwarci na gości z segmentu biznesowego, a także na turystów, grupy zorganizowane czy sportowe. Oprócz świetnie wyposażonego zaplecza konferencyjnego zadbaliśmy o komfort podróżujących biznesowo – w naszym hotelowym lobby znajdą oni zaciszne miejsce, gdzie mogą w spokojnych warunkach popracować – podkreśla Łukasz Uliszewski, dyrektor Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town.

Warto podkreślić, że odświeżając pokoje w olsztyńskim hotelu, zainspirowano się jego lokalizacją - w pokojach znajdziemy więc elementy nawiązujące do mgły nad Jeziorem Ukiel, błękitu nieba, jasnego piasku plaży i zieleni warmińskich lasów.

- Portfolio hoteli Best Western Plus w Polsce powiększyło się o olsztyński hotel, co jest dla nas kolejnym sukcesem, szczególnie w dzisiejszych czasach, będących wyzwaniem dla branży hotelowej. Wierzę, że lokalizacja obiektu w samym centrum miasta, doskonała oferta usług i udogodnień, a także ludzie, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę tego hotelu spełnią oczekiwania gości odwiedzających to miejsce. Wspieramy właścicieli hotelu naszym 75-letnim doświadczeniem, know-how lidera branży, które są szczególnie cenne w obecnej wymagającej sytuacji rynkowej. Jesteśmy przekonani, że wspólnie łącząc nasze siły będziemy świadkami sukcesu Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town - mówi Saija Kekkonen, Dyrektor Zarządzająca BWH Hotel Group na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.

INFORMACJA PRASOWA