Best Western Plus Brzeg Centrum już otwarty

Best Western Plus Brzeg Centrum już otwarty

Nowy hotel sieci Best Western Plus Brzeg Centrum został oficjalnie otwarty 10 kwietnia br. Jest to pierwszy obiekt sieciowy i czterogwiazdkowy w Brzegu. Jego świetna lokalizacja między Wrocławiem a Opolem oraz bogate zaplecze szkoleniowe i szeroka gama usług hotelowych, czynią z hotelu doskonały obiekt konferencyjny.

Best Western Plus Brzeg Centrum zlokalizowany jest w samym sercu Brzegu, skąd blisko jest do wszystkich, najważniejszych atrakcji turystycznych miasta. Z okien hotelu można podziwiać wspaniałą panoramę na zabytkowy Zamek Piastów Śląskich, zwany „śląskim Wawelem”. Ponadto, obiekt znajduje się blisko galerii handlowej Brzeg, a także w sąsiedztwie takich atrakcji jak amfiteatr czy aquapark.

Best Western Plus Brzeg Centrum oferuje swoim gościom 60 komfortowych i elegancko zaaranżowanych pokoi. Wnętrza wyposażone są w dostęp do internetu, telewizję, osobne łazienki, klimatyzację oraz funkcjonalne meble i wygodne łóżka. Obiekt dysponuje również pomieszczeniem, dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. W ofercie hotelu znajduje się także profesjonalna strefa fitness, kompleks saun oraz gabinety masażu. Na szczególną uwagę zasługuje wyśmienita restauracja Chilli, oferująca pyszne potrawy sezonowe, przygotowywane wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych, najświeższych produktów.

- Brzeg jest gospodarzem wielu wydarzeń kulturalnych i biznesowych, a także przyciąga turystów swoją historyczną architekturą. Otwierając w tym mieście 4-gwiazdkowy hotel pod szyldem międzynarodowej sieci, wypełniliśmy niszę, gdyż do tej pory brakowało tutaj zaplecza noclegowego i konferencyjnego na najwyższym poziomie. Jestem przekonany, że połączenie zgranego zespołu, pozytywnego nastawienia i kreatywnych pomysłów pozwoli nam stworzyć przestrzeń, do której nasi goście będą chętnie wracać – mówi Maciej Knyrek, Dyrektor Generalny Best Western Pus Brzeg Centrum.

Best Western Plus Brzeg Centrum to również doskonała przestrzeń konferencyjna i szkoleniowa. Obiekt dysponuje 4 przestronnymi i nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, z których każda liczy 50 mkw. powierzchni. Sale te z powodzeniem można połączyć w dużą przestrzeń konferencyjną, co daje możliwość realizacji wystawnych spotkań biznesowych.

- Otwarcie Best Western Plus Brzeg Centrum to kolejny etap naszej ekspansji w Polsce. To już czwarty hotel włączony do naszej sieci w przeciągu zaledwie czterech miesięcy 2015 roku. Hotel w Brzegu to obiekt najwyższej jakości, który doskonale wpisuje się w potrzeby tego miasta. Jestem pewny, że będzie wyraźnie widocznym punktem na mapie naszej sieci w Polsce – stwierdził Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.

INFORMACJA PRASOWA