Berlin w zasięgu jednego zdrowego przepisu

Berlin w zasięgu jednego zdrowego przepisu
Miłośnicy gotowania i zdrowego żywienia mogą się wykazać i wygrać 5-dniową wycieczkę do Berlina. "smak na fit" to konkurs kulinarny, w którym sieć hoteli Vienna House zaprasza do dzielenia się swoimi przepisami na dania fit. Zgodnie z filozofią grupy, że lokalne i zdrowe potrawy to podstawa.

Zasady II edycji konkursu "smak na fit" są naprawdę proste. Swój najlepszy, autorski przepis na danie fit należy zamieścić na stronie www.smaknafit.pl lub jako komentarz pod postem konkursowym na profilu Facebook dowolnego hotelu Vienna House w Polsce (andel’s by Vienna House Lodz, andel’s by Vienna House Cracow, angelo by Vienna House Katowice, Vienna House Easy Chopin Cracow, Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje). Przepis trzeba uzupełnić zdjęciem gotowego dania, krótkim wyjaśnieniem, dlaczego ta potrawa jest fit i wysłać do 9 października.

Wyboru najlepszych zdrowych propozycji kulinarnych dokonają szefowie kuchni polskich hoteli Vienna House oraz andel’s by Vienna House Berlin. „Zwycięski przepis musi być nie tylko zdrowy, ale i smaczny. Będziemy brali pod uwagę oryginalność przepisu oraz dobór składników. Z pewnością ważne będzie też zdjęcie – w końcu jemy oczami!” – podkreśla Małgorzata Strzelecka, szef kuchni Vienna House Easy Chopin Cracow, która słynie z lokalnych i zdrowych dań. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 17 października.

Nagrody są niezwykle atrakcyjne. Zwycięzca będzie jednym z pierwszych gości nowego hotelu Vienna House Easy Berlin, który zostanie otwarty 30 września. Spędzi tam wraz z osobą towarzyszącą 5 dni i otrzyma voucher na wykwitną kolację w skykitchen Berlin z widokiem na miasto. Co więcej nagroda obejmuje przekąskę w @the Deli Bistro, darmową komunikację komunikację miejską i wstęp do berlińskich muzeów oraz wyjątkową wycieczkę kulinarną po stolicy Niemiec.

Drugą nagrodą są vouchery na weekendowe pobyty dla 2 os. w hotelach Vienna House w Polsce, a wyróżnieniami – kolacje w restauracjach Vienna House w Polsce. Z kolei w każdy poniedziałek wybierany jest przepis tygodnia, który nagrodzony jest niespodzianką od Vienna House. Tak więc lepiej nie czekać do ostatniej chwili i przesłać zgłoszenie wcześniej. Partnerami konkursu są: visitBerlin, kobieta.pl i rodzice.pl. Więcej na: www.smaknafit.pl

INFORMACJA PRASOWA