Beata Nawrot polskim Dyrektorem Sprzedaży Louvre Hotels Group

Beata Nawrot polskim Dyrektorem Sprzedaży Louvre Hotels Group
Wraz z początkiem nowego roku nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Sprzedaży Louvre Hotels Group w Polsce. Nad krajowym oddziałem grupy hotelowej, zarządzającej m.in. hotelami konferencyjnymi Golden Tulip, od teraz władzę sprawuje Beata Nawrot, która dotąd pracowała na tym stanowisku w warszawskich hotelach należących do grupy.

Związana z branżą hotelarską od 1996 roku Nawrot, dotychczas obejmowała to stanowisko w warszawskich hotelach Golden Tulip, Campanile oraz Premiere Classe. Swoją pozycję zawdzięcza bogatemu doświadczeniu, które zdobywała przez 20 lat pracując w Orbis/Accor oraz Starwood. Wcześniej odpowiedzialna była m.in. za wprowadzenie nowego brandu Mercure do obiektu, czy wprowadzenie na rynek poznański nowego hotelu Sheraton.

Ponadto w latach 2010-2015 była czynnym członkiem Komisji Kategoryzacyjnej przy Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu, w którym obejmowała stanowisko vice-przewodniczącej oraz prowadziła zajęcia ze studentami m.in. na Uniwersytecie Poznańskim, Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii i Wyższej Szkole Bankowości w Poznaniu.

INFORMACJA PRASOWA