BCB Business Park - pierwszy budynek już na ukończeniu!

BCB Business Park  - pierwszy budynek już na ukończeniu!
W I. kwartale tego roku zostanie oddany do użytku biurowiec B1, którego - jak podaje inwestor: Bałtyckie Centrum Biznesu - komercjalizacja przebiega zgodnie z założeniami. Zaraz po tym mają ruszyć prace nad obiektem B2, który w chwili obecnej czeka na uprawomocnienie się pozwolenia na jego budowę. W budynku B2 powierzchnia biurowa będzie wynosiła 9,2 tys. mkw. - analogicznie, jak w budowanym w chwili obecnej budynku B1.

Lokalizacja inwestycji została wybrana po dokładnych analizach logistycznych jak i po dogłębnej analizie podobnych inwestycji realizowanych za granicą. "Nawiązujemy naszym projektem do najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się parków biznesu na świecie w których skład wchodzą zarówno budynki biurowe jak i powierzchnie konferencyjno-wystawiennicze, restauracje czy hotele. BCB Business Park to nie tylko biura, to także stworzona dla komfortowego rozwoju biznesu infrastruktura spełniająca najwyższe wymagania jakościowe. W każdym budynku biurowym jest przewidziana możliwość aranżacji miejsca na lokal gastronomiczny czy punkt handlowo – usługowy, jeśli takie będzie życzenie użytkowników (najemców) BCB Business Park. Dużym udogodnieniem dla przyjeżdżających kontrahentów oraz klientów będzie nowoczesny hotel a także Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze" - podkreślają eksperci z Bałtyckiego Centrum Biznesu.

BCB Business Park jest zlokalizowany przy ulicy Azymutalnej 9 w Gdańsku Rębiechowie na działce o powierzchni 11 ha, leżącej w bezpośredniej bliskości nowo budowanego terminalu portu lotniczego.

Więcej na stronie www BCB Business Park