Bardzo udany I kwartał dla Hotelu Sułkowski Conference Resort

Bardzo udany I kwartał dla Hotelu Sułkowski Conference Resort

Początek roku to duży sukces dla Hotelu Sułkowski Conference Resort. Wielkopolski obiekt konferencyjny w pierwszym kwartale zorganizował już ponad 100 różnorodnych imprez i eventów biznesowych. Jest to najlepszy okres w historii hotelu.

Wzrost zainteresowania Hotelem Sułkowskim Conference Resort przede wszystkim jako obiektu konferencyjnego i szkoleniowego, wynika z faktu, że ośrodek od dłuższego czasu wdraża nowe, liczne udogodnienia dla gości biznesowych. Przede wszystkim bardziej elastyczna stała się polityka cenowa, również strategia sprzedażowa uległa zmianie, a zaplecze konferencyjne hotelu zdecydowanie poszerzyło swoją ofertę. Dzięki tym działaniom nie tylko wzrosła ilość organizowanych wydarzeń, ale także do Hotelu Sułkowski Conference Resort częściej przyjeżdżają klienci biznesowi spoza najbliższego regionu.

Do sukcesu obiektu przyczynił się również wysoki poziom oferowanych usług oraz liczne atrakcje dodatkowe. Hotel Sułkowski Conference Resort dysponuje aż 7 nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, które łącznie mogą pomieścić do 1000 uczestników. Ponadto, na terenie obiektu znajduje się 159 komfortowych miejsc noclegowych w przestronnych i elegancko zaaranżowanych pokojach o standardzie trzech gwiazdek. Dużą atrakcją ośrodka jest również prywatna plaża nad brzegiem Jeziora Dominickiego, gdzie można się zrelaksować po udanej konferencji lub szkoleniu.

Hotel Sułkowski Conference Resort zlokalizowany jest blisko Poznań-Wrocław na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Dogodne położenie w połączeniu z szeroka ofertą i profesjonalną obsługą są gwarancją zawsze udanych eventów i biznesowych spotkań.

INFORMACJA PRASOWA