Bardzo atrakcyjna oferta konferencyjna Hotelu & Spa Młyn

Bardzo atrakcyjna oferta konferencyjna Hotelu & Spa Młyn

Tylko teraz wyjątkowa oferta cenowa dla gości biznesowych, chcących zorganizować konferencję lub szkolenie w luksusowym, czterogwiazdkowym Hotelu & Spa Młyn we Włocławku.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z bardzo korzystnej cenowo oferty konferencyjnej Hotelu & Spa Młyn. Tylko teraz nocleg za osobę kosztuje jedynie 170 zł. W cenę wliczony jest wynajem jednej z 5 przestronnych i nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestrzenie, które mogą pomieścić od 15 do 400 osób.

Ponadto, udostępniamy do użytku profesjonalny sprzęt multimedialny w postaci ekranów, rzutników i projektorów. W pakiecie znajduje się również organizacja przerw kawowych i poczęstunków. W cenę wliczony jest także nocleg w jednym z naszych komfortowych pokoi, pyszne śniadanie oraz możliwość skorzystania z hotelowego parkingu i bezprzewodowego internetu.

Dodatkowym atutem oferty konferencyjnej Hotelu & Spa Młyn są wyjątkowe zniżki na skorzystanie z bogatej gamy zabiegów i atrakcji w relaksującej strefie spa.

INFORMACJA PRASOWA