Bar Salt & Co. otwiera swoje podwoje po remoncie

Bar Salt & Co. otwiera swoje podwoje po remoncie

Radisson Blu Hotel w Krakowie ogłasza ponowne otwarcie swojego baru Salt & Co. po przeprowadzonym remoncie. W kwietniu br. hotel zaprezentował odświeżone lobby oraz bar Salt & Co. w nowej odsłonie. Nowy, stylowy wystrój harmonijnie łączy elegancję z funkcjonalnością, oferując gościom nowoczesne meble, ciepłą kolorystykę oraz wygodny podział na strefy, idealnie dostosowane do potrzeb podróżujących zarówno służbowo, jak i rekreacyjnie.

Otwarcie baru Salt & Co. to nie tylko odświeżenie wystroju czy wprowadzenie nowych elementów. To również nowa koncepcja, która stawia na przyjemność doznań kulinarnych w swobodnej atmosferze. Goście będą mieli okazję delektować się daniami kuchni polskiej i międzynarodowej, w tym autorskimi przysmakami, w towarzystwie bogatego menu napojów, które będzie akompaniować lekka muzyka.

Andreea Cheratoiu, dyrektor generalna Radisson Blu Hotel w Krakowie, komentując otwarcie, podkreśliła, że transformacja baru Salt & Co. to nie tylko zmiany w wyglądzie, ale także zaangażowanie w tworzenie trwałych wspomnień dla gości, przekraczając ich oczekiwania i oferując wyjątkowe doznania.

W ramach renowacji, zespół hotelowy przekazał pianino z baru Krakowskiej Szkole Muzycznej, a wszystkie meble znalazły nowe życie dzięki wsparciu Kijowskiego Uniwersytetu Medycznego.

Martina Maly-Gaertner, COO UBM Development AG, podkreśliła zaangażowanie firmy w społeczne inicjatywy, informując o strategii ESG, która zakłada poszukiwanie partnerów lokalnych przy każdej renowacji, którzy mogą skorzystać z wyposażenia przeznaczonego do wymiany.

Radisson Blu Hotel Kraków, położony w samym sercu miasta, oferuje 196 pokoi i apartamentów oraz osiem odnowionych sal konferencyjnych, które mogą pomieścić do 150 osób. Dodatkowe udogodnienia, takie jak wypożyczalnia rowerów, przestronne centrum fitness, sauna oraz podziemny parking, zapewniają gościom komfortowy pobyt.

INFORMACJA PRASOWA