Awanse w Louvre Hotels Group

Awanse w Louvre Hotels Group

Ostatni kwartał roku to czas ważnych zmian w strukturze Louvre Hotels Group w Europie. Przedsiębiorstwo ogłasza powołanie François Delattre na stanowisko Vice President International Operations Europe oraz awanse kluczowych pracowników w Polsce.

François Delattre, związany z Louvre Hotels Group od ponad 16 lat, odgrywał kluczową rolę w rozwoju sieci na arenie międzynarodowej. Po objęciu nadzoru operacyjnego nad regionami polskim i niemieckim w 2019 roku, a następnie jako Director of Operations – Europe od 2021 roku, Delattre teraz obejmuje nowe stanowisko Vice President International Operations Europe. Będzie odpowiedzialny za pozycjonowanie strategiczne i optymalizację działalności hoteli Louvre Hotels Group w Polsce, Niemczech, Austrii, Anglii, krajach Beneluksu, Hiszpanii i Włoszech.

"Z dumą i radością podejmuję się nowych wyzwań. Jestem przekonany, że doświadczenie zdobyte w Polsce, Niemczech i Austrii pozwoli mi skutecznie wspierać zespoły w nowych regionach" - mówi François Delattre.

Emila Gajda, która dołączyła do Louvre Hotels Group w 2005 roku, została mianowana dyrektorką sprzedaży w warszawskim kompleksie. Jej wieloletnie doświadczenie obejmuje różne działy, począwszy od recepcji, poprzez kierowanie rezerwacjami, aż po dział MICE, gdzie zdobyła doświadczenie w sprzedaży konferencji w Golden Tulip.

Weronika Wójtowicz, rozpoczynając od roli recepcjonistki w 2019 roku, zdobyła awanse, obejmując stanowisko kierowniczki recepcji w hotelu Campanile Warszawa, a następnie zastępczyni kierowniczki recepcji w hotelu Golden Tulip Warsaw Centre.

Adam Romanowski, którego przygoda z Louvre Hotels Group rozpoczęła się od recepcji w hotelu Première Classe Warszawa, objął stanowisko managera hotelu Première Classe Warszawa po pracy jako kierownik zmiany w Campanile Warszawa.

Louvre Hotels Group z dumą wspiera rozwój kariery swoich pracowników, zapewniając im możliwość awansu i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach branży hotelarskiej. To kolejny krok w kierunku wzmocnienia pozycji Louvre Hotels Group jako lidera na rynku europejskim.

INFORMACJA PRASOWA