Autorsko, ciekawie, kolorowo i smacznie - tak właśnie będzie w nowym hotelu Crowne Plaza Warsaw- The HUB

Autorsko, ciekawie, kolorowo i smacznie - tak właśnie będzie w nowym hotelu Crowne Plaza Warsaw- The HUB

Gentle Andrus, Bambino Di Praga czy Warsaparilla? Nie wiecie co wybrać, bo nie wiecie co znaczą te nazwy? My również do dzisiaj nie wiedzieliśmy. Autorskie nazwy rozszyfrował Kamil Markiewicz, master bartender The Roof, czyli baru znajdujące się na 21. piętrze budynku warszawskiego kompleksu The HUB. Bar ten będzie funkcjonował w nowym hotelu hotelu Crowne Plaza® Warsaw, który znajdować się będzie na 10 piętrach budynku.

Kamil Markiewicz o autorskich koktajlach alkoholowych nowego baru na warszawskiej mapie mówi z dużą pasją. Każdego z tych drinków najchętniej byśmy już spróbowali. Chcecie wiedzieć, co oznaczają te intrygujące nazwy? Czytajcie!

WARSAPARILLA

"Myśleliśmy o stworzeniu czegoś, co będzie nawiązywało do miejsca, w którym jesteśmy. Warszawa, Centrum, Stara Wola. Chcieliśmy, by to niezwykłe miasto, którego cudowną panoramę możemy podziwiać w The Roof, było obecne w naszym koktajlowym menu. Stąd pomysł na Warsaparillę. Nazwa powstała ze zmieszania słów: Warszawa i sarsaparilla – egzotyczna roślina z Ameryki Środkowej o niepowtarzalnych właściwościach zdrowotnych! Suszone liście kolcorośli (polska nazwa) wspomagają miedzy innymi odporność oraz potencję. W naszej wersji koktajlu pojawiają się w towarzystwie domowego malinowego shruba, toniku i ginu. I koniecznie z towarzyszeniem malin i bazylii."

GENTLE ANDRUS

"W gwarze warszawskiej andrusem nazywano cwanego chłopaka z Powiśla. Gentle Andrus to w naszej wersji The Roof, urwis, ale... delikatny. Irish whiskey, sherry, nalewka wiśniowa, napój owsiany, i wszystko przykryte bitą śmietaną."

BAMBINO DI PRAGA

"Bambino di Praga to rum z dodatkiem domowego syropu śliwkowo-piernikowego, wody różanej z pianką  cytrusową."

Otwarcie zarówno hotelu, jak i baru planowane jest jeszcze w tym roku. Już niedługo, bo w połowie listopada. CZEKAMY!

INFORMACJA PRASOWA