Atrakcyjny pakiet konferencyjny w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Atrakcyjny pakiet konferencyjny w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Jeśli poszukujecie Państwo luksusowego, a jednocześnie w rozsądnej cenie miejsca konferencyjnego w Warszawie, to nowoczesny hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport z pewnością zainteresuje Was swoją atrakcyjną ofertą.

Specjalnie z myślą o gościach konferencyjnych hotel przygotował korzystny pakiet konferencyjny, który obejmuje wynajem jednej z nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, dwie przerwy kawowe oraz wyśmienity obiad, a także możliwość korzystania z parkingu hotelowego oraz bezprzewodowego internetu. Cena pakietu wynosi 140 zł za osobę, za dzień.

Ponadto, Courtyard by Marriott Warsaw Airport oferuje noclegi w bardzo atrakcyjnej cenie w swoich komfortowych, elegancko zaaranżowanych pokojach. Goście konferencyjni zapłacą za pokój jednoosobowy 250 zł, natomiast za dwuosobowy 150 zł. Co 11 pokój dostępny będzie z 99% zniżką. Dodatkowo, uczestnicy otrzymają 20% rabatu na wykwintną kolację w restauracji Brassiere.

Rezerwacji w ramach pakietu konferencyjnego można dokonać do końca kwietnia 2015, a realizacji pobytu do 31 grudnia 2015. Promocja dotyczy grup składających się z co najmniej 10 osób oraz nie łączy się z innymi rabatami.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty.

INFORMACJA PRASOWA