Atrakcyjne pakiety konferencyjne w Blue Mountain Resort Szklarska Poręba

Atrakcyjne pakiety konferencyjne w Blue Mountain Resort Szklarska Poręba

Malowniczo położony, w samym sercu gór, Blue Mountain Resort to jedna z nowszych wizytówek turystycznych i biznesowych na mapie Szklarskiej Poręby. Nowoczesny apartamentowiec oferuje poza zapleczem noclegowym również profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, restauracje i własny Aquapark.

Dla wszystkich osób zainteresowanych pobytem w tym pięknym miejscu, mamy dobrą wiadomość - Blue Mountain Resort przygotował specjalny pakiet konferencyjny.

Kompleks apartamentów to doskonałe miejsce, by zorganizować w nim nie tylko wakacje z rodziną, ale również wyjazd firmowy czy jednodniową konferencję. Organizatorzy biznesowych eventów mogą liczyć na fachową pomoc ze strony personelu, wyposażone sale konferencyjne oraz rozwinięte zaplecze gastronomiczne i rekreacyjne, czyli w skrócie mówiąc - wszystko co potrzeba do organizacji udanego wydarzenia.

Na terenie Blue Mountain Resort znajduje się 5 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 450 m2. Różnią się one wielkością powierzchni. Znajdziemy tu zarówno duże sale na 200-300 osób, jak Sala Akwaryn M i Akwaryn L, ale także mniejsze sale na spotkania w kameralnym gronie (m.in. Sala Szafir, Multi Room i Sala Akwaryn S). W ramach pakietu konferencyjnego event managerowie mogą wybrać jedną z sal tak, by stanowiła idealnie dostosowaną przestrzeń do charakteru spotkania i liczby uczestników. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalny sprzęt multimedialny i audiowizualny.

Niektóre z sal są na tyle przestronne i funkcjonalne, że z powodzeniem można je wykorzystać do organizacji mniej formalnych eventów, np. bankietów, bali, jubileuszy i imprez integracyjnych. Organizatorzy nie muszą martwić się o catering, bowiem Blue Mountain Resort świadczy kompleksowe usługi w tej kwestii. Menu dostosowane jest do charakteru wydarzenia i potrzeb uczestników - wszystko po wcześniejszej konsultacji.

Oprócz sal bankietowych i restauracji, w kompleksie znajduje się również Klub Nocny Blueberry, Lobby Bar i Mountain Lounge. Te stylowe i klimatyczne miejsca sprawdzą się świetnie na imprezy w "luźniejszej" atmosferze. Goście kompleksu mogą również tu przyjść po skończonej konferencji w celu napicia się drinka i zrelaksowania przy dobrej muzyce.

Zrelaksować się mogą również podczas wspólnej zabawy w Aquaparku. Tam oprócz basenów zewnętrznych i wewnętrznych, czeka na nich cała masa atrakcji (w tym zjeżdżalnie, armaty wodne, kaskady i przeciwprądy). W ramach oferty kompleksu goście mogą również skorzystać z jacuzzi, saun i zabiegów relaksująco-pielęgnacyjnych.

O wysoki komfort podczas pobytu zadbają nowoczesne, a zarazem przytulne apartamenty. Do wyboru są dwa rodzaje: Suite i Deluxe. Apartamenty mieszczą od 1 do 4 osób. Wyposażone w szereg udogodnień zadbają o udany wypoczynek gości. Znaleźć tam można aneks kuchenny, lodówkę, czajnik, telewizor, suszarkę do włosów i oczywiście własną łazienkę. Apartamenty urządzono bardzo gustownie i według obowiązujących trendów.

Jak wspomnieliśmy na początku tego artykułu, Blue Mountain Resort przygotował dla swoich przyszłych gości atrakcyjne pakiety konferencyjne, których cena zaczyna się już od 260 zł za osobę.


Obejmują one:

  • nocleg w komfortowych apartamentach
  • śniadanie w formie bufetu
  • obiadokolacja w formie bufetu
  • salę konferencyjną - do wyboru z 5 sal o łącznej powierzchni ponad 450 m2
  • przerwę kawową

Warto skorzystać z tej oferty, szczególnie jeśli jeszcze nigdy nie byliście w tym wyjątkowym miejscu. Stylowe wnętrza, nowoczesne rozwiązania i malownicze górskie krajobrazy - konferencja w takim miejscu musi się udać!

Po więcej informacji zapraszamy tutaj:

+48 756 199 499
[email protected]