Arche otwiera 18 obiekt!

Arche otwiera 18 obiekt!

Arche Fabryka Samolotów Mielno, najnowszy obiekt z kolekcji Grupy Arche, oficjalnie rozpoczyna swoją działalność i zaprasza miłośników wypoczynku do spędzenia wyjątkowych chwil w malowniczej okolicy Morza Bałtyckiego i Jeziora Jamno. Zlokalizowany w miejscu pełnym historii, gdzie niegdyś działała fabryka samolotów, teraz przenosi nas w lata 30-te, zachowując ducha tamtej epoki.

Budynek Arche Fabryki Samolotów Mielno, zaprojektowany w nowoczesnym stylu, zachwyca swoją elegancją i unikalnym wystrojem. Architekci zainspirowani bałtycką plażą, stworzyli wnętrza, które oddają urok złotego piasku i mieniących się słońcem fal. Apartamenty zachwycają pastelowymi barwami ziemi, a odważne elementy nawiązują do historycznej fabryki, która kiedyś gościła na tym terenie.

W pierwszym etapie obiekt oferuje aż 115 apartamentów w standardzie czterech i pięciu gwiazdek, o powierzchni od 35 do 127 metrów kwadratowych. Każdy apartament wyposażony jest w duże balkony, klimatyzację, lodówki oraz ekspresy do kawy. Dla tych poszukujących luksusu, dostępne są pokoje premium z panoramicznymi oknami i prywatnymi tarasami, z których roztacza się zachwycający widok na Morze Bałtyckie i Jezioro Jamno.

Najważniejszym punktem kulinarnej podróży w kompleksie jest klimatyczna restauracja, usytuowana w zabytkowym budynku koszarowym, tuż obok głównego apartamentowca. Restauracja zachwyci smakoszy regionalnymi daniami z karty czerwonej mięsnej oraz karty zielonej 100% wegetariańskiej, podając autentyczne smaki z regionu.

W planach Grupy Arche na przyszłość jest również rewitalizacja historycznego hangaru, będącego niegdyś bazą lotnictwa morskiego Luftwaffe. Ponad 3.500 metrów kwadratowych zostanie przekształconych w wielofunkcyjny obiekt kulturalno-rozrywkowy, który wzbogaci ofertę o wyjątkowe doznania w strefie SPA.

Arche Fabryka Samolotów Mielno działa w autorskim Systemie Inwestycyjnym Arche, zapewniającym gwarancję wypłaty zysków z całej działalności operacyjnej obiektu w każdym miesiącu. Grupa Arche może pochwalić się rekordowym wynikiem zysków w swojej kolekcji, który w czerwcu padł w Arche Hotelu Poloneza w Warszawie.

Arche to wiodąca polska firma inwestycyjna, znana jako właściciel największej sieci hoteli w miejscach nieoczywistych. W portfolio Grupy znajdują się hotele miejskie w kilku znanych miastach Polski oraz zrewitalizowane obiekty zabytkowe, które przyciągają turystów swoim urokiem. 

Arche nie tylko inwestuje w unikatowe miejsca, ale również utożsamia się z szerokimi działaniami społecznymi i jest liderem w dziedzinie CSR w swojej branży. Od lat nagradzana jest za łączenie sprzeczności i wsparcie osób z niepełnosprawnością oraz uchodźcami. Fundacja Leny Grochowskiej, działająca w strukturach Grupy Arche, daje pracę prawie setce osób z upośledzeniem umysłowym w pracowniach artystycznych, kawiarniach i piekarniach.

Arche Fabryka Samolotów Mielno to kolejny dowód na zaangażowanie Grupy w tworzenie niezapomnianych miejsc dla swoich gości, w których historia i nowoczesność splatają się w harmonijną opowieść o niezwykłym wypoczynku. Zapraszamy na wakacyjne rewolucje w Arche Fabryce Samolotów!

INFORMACJA PRASOWA